Skocz do zawartości

Xiaomi Polska adoptowało... Nosacza Sundajskiego!


Nezumi

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, hackmaniak napisał:

Oby tylko wzorem Apple nie zaczęli wspierać LGBTQQICAPF2K+ przemalowując się na tęczowo.

Czy widzę tu skłonności homofobiczne...? Jeśli Xiaomi będzie miało taki pomysł, to... go zrealizuje. Nie ma znaczenia, czy będą wspierać kolor skóry, wyznanie czy orientację. No chyba, że się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hackmaniak napisał:

Oby tylko wzorem Apple nie zaczęli wspierać LGBTQQICAPF2K+ przemalowując się na tęczowo.

Janusz jest prawdziwym hetero, to widać (wiem to, bo to mój "somsiad" i nie tylko mój). Prezes Xiaomi w przeciwieństwie do szefa Apple chyba też. Dwa że Apple wspiera LGBT tylko tam gdzie to jest politycznie poprawne. W Rosji już nie, bo mogli by ponieść straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, FromWP napisał:

Dwa że Apple wspiera LGBT tylko tam gdzie to jest politycznie poprawne. W Rosji już nie, bo mogli by ponieść straty.

Mimo wszystko w dobie Internetu przez to wsparcie są tęczowi na całym Świecie co jest obrzydliwe.

23 godziny temu, mrosi napisał:

Czy widzę tu skłonności homofobiczne...? (...) Nie ma znaczenia, czy będą wspierać kolor skóry, wyznanie czy orientację. No chyba, że się mylę...

Nie ma czegoś takiego jak skłonności homofobiczne tylko naturalna i zdrowa reakcja obronna. Kupując produkty firmy wspierającej tę ideologię czułbym się jak Murzyn wspierający Ku Klux Klan, a na to nie ma zgody. Koloru skóry nie trzeba wspierać, bo jest naturalny i wyznania w sumie też nie, bo można zmienić, ale gdyby wspomagali finansowo Państwo Islamskie czy Al Kaidę to pewnie nikt nie zarzucałby krytykom takiego rozwiązania skłonności islamofobicznych.

15 godzin temu, rock'n'rolla napisał:

O ile LGB to jeszcze kwestia "preferencji" seksualnych o tyle T, Q i inne to ludzie zaburzeni psychicznie lub zwyczajnie chorzy. Wolę somsiada nosacza niż rafalale!

Moja wypowiedź w żadnym stopniu nie dotyczyła preferencji seksualnych, bo orientacja jest tylko jedna tylko ideologii, która za tym idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hackmaniak Skończ ten temat, bo to po pierwsze nie miejsce na to, po 2 wychodzisz na straszliwego homofoba i po 3 totalnie źle dobierasz przykłady... Jeżeli dla Ciebie LGB i ISIS, czy Ku Klux Klan to to samo, to Ci współczuję. Przytoczę tylko pkt regulaminu:

Cytat
  1. Zabrania się
  2. Obrażania mniejszości rasowych, grup wyznaniowych itp.

Porównywanie środowisk LGB do ISIS/terrorystów/morderców, jakby nie było, jest obrażaniem tych grupy. Po prostu nie poruszajmy tego tematu na tym forum. Całkowicie rozumiem, że komuś się może nie spodobać, że firma X wspiera grupę Y, ale błagam, bez takich porównań...

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...