Skocz do zawartości

Mi 8 SE - dyskusja ogólna


PurpleHaze

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mnie wkurza w tym telefonie to właśnie... Nie wiadomo jak się zachowa w Note 4 wrzucało się najnowsze twrp, najnowszy rom i działało, w Mi8SE sam nie wiesz co się wydarzy. Już mi się zdarzyło uceglic telefon i do dziś nie wiem co źle zrobiłem bo robiłem wszystko jak zawsze. Na razie pozostanę na ostatnim dev a że stable będę się bawił na najbliższym wolnym. Ale raczej spróbuję na początek wgrać stable na dev, zadziała to super. Nie zadziała to i tak format więc opcja pierwsza ze świeżym systemem. A na koniec opcja z archiwalnymi twrp i Romami. Jak mi się uda to się podzielę informacja z innymi... Może że ktoś zrobi to wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na starym forum Xiaomi, w tematach z linkami do softów, zawsze było w instrukcjach ostrzeganie, że jak się przechodzi

dev stable

to trza na czysto przez fastbota stawiać bo można uceglić fony.

Ja wtedy za pierwszym razem jak ze stable na deva przechodziłem to uceglilem fona, ale na szczęście przez zwarcie test pointów poszło. To było na RN4pro, no i nie było wtedy jeszcze antirolbacka.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Note 4 wrzucało się najnowsze twrp, najnowszy rom i działało, w Mi8SE sam nie wiesz co się wydarzy.


Tutaj też nie było problemu. Trzeba tylko TWRP odpowiednie dla danej wersji Androida.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...