Skocz do zawartości

Mi 8 SE - dyskusja ogólna


PurpleHaze

Rekomendowane odpowiedzi

@Klocek87 gdzie masz w nazwie 8.1?

Nazwa pliku pobieranego z artykułu na głównej stronie:
"xiaomi.eu_multi_MI8SE_V10.2.2.0.PEBCNXM_v10-9.zip"

Nazwa pliku pobieranego z androidfilehost:

"xiaomi.eu_multi_MI8SE_V10.2.2.0.PEBCNXM_v10-9.zip"

Na pierwszym drugim serwerze jest w nazwie android 9.

Edytowane przez sp4ubw
Aktualizacja nazw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, markol84 napisał:

Dobre pytanie, ja siedze na stable xiaomi.eu 10.0.1 od początku , a widzę w aktualizacjach , że mam już do pobrania 10.2.2, ktoś już testował nowe miui ? czy z tego co czytam posty to większość siedzi na wersji rozwojowej

Też mnie to interesuje, czy ktoś testował ? Jest w tej wersji czarne tło rozmowy + jak bateria ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem 10.2.2 przed full wipe. Prawdopodobnie jest to wersja 9.1.17 (posiada AoD ze stylami które były tylko w tej wersji). Nie testowałem go bardziej bo sypało błędami po instalacji na wersji rozwojowej.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka


Obstawiam, że nie jest to czysta wersja 9.1.17 tylko wzięli pewne rzeczy z tej wersji, które się sprawdziły. System jest jednak trochę inny

Wytapatalkowane z MI 8 SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2019 o 09:06, Voltron napisał:
Obstawiam, że nie jest to czysta wersja 9.1.17 tylko wzięli pewne rzeczy z tej wersji, które się sprawdziły. System jest jednak trochę inny

Wytapatalkowane z MI 8 SE
 

Prawdopodobnie jest tak jak mówisz. Jak kolejna wersja rozwojowa będzie z tak słaba bateria jak 9.1.24 to po testuje Stable. Na razie wolę 9.1.17 bo bateria działa super i nie ma większych błędów

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Klocek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ukazała mi sie mozliwosc uaktualnienia oprogramowania do 9.2.14 pobrałem i nacisnałem zainstaluj, teraz od 20 minut telefon pokazuje tylko logo MI, mial ktos taki problem?
Prawdopodobnie wypadło Ci twrp. Miałem tak jak aktualizowalem poprzednie wersje. Zrobiłem restart powerem, włączył się stary system, zaktualizowałem twrp do najnowszego i puściłem aktualizacje jeszcze raz. Weszło w twrp i puściło aktualizacje.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotr.dal napisał:

Prawdopodobnie wypadło Ci twrp. Miałem tak jak aktualizowalem poprzednie wersje.

Aktualizowałeś do tego TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150? Jeśli tak, to z TWRP kliknąłeś install i wybrałeś plik z twrp czy wcześniej robiłeś wipe?
Mam obecnie twrp z 2018.11.02 oraz wersję MIUI 8.12.13 i wreszcie chcę zaktualizować MIUI, przejdzie bez problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamilbe napisał:

Aktualizowałeś do tego TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150? Jeśli tak, to z TWRP kliknąłeś install i wybrałeś plik z twrp czy wcześniej robiłeś wipe?
Mam obecnie twrp z 2018.11.02 oraz wersję MIUI 8.12.13 i wreszcie chcę zaktualizować MIUI, przejdzie bez problemu?

Na tej wersji TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150 poszło bez problemu - potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotr.dal napisał:

 Mi twrp 1227 nie chciało zadziałac
 

Nie chciało zadziałać, tzn?
 

 

8 minut temu, tomayw napisał:

Na tej wersji TWRP-3.2.3-1227-XIAOMI8SE-CN-wzsx150 poszło bez problemu - potwierdzam

A jaką miałeś wcześniej wersję MIUI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, piotr.dal napisał:

Nie wchodziło w tryb recovery. Dopiero zainstalowanie 1217 zadziałało

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

to była wersja z 11 (listopad) działała z andkiem 8.1 - pamietam musiałem zmienić TWRP bo był problem z nowym androidem 9 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

Mam problem z trybem głośnomówiącym, np. podczas rozmowy przez komunikator Viber (rozmowa video) osoba z drugiej strony strasznie mnie cicho słyszy. Sam tryb podczas normalnego dzwonienia wydaje mi się ok, słychać jedynie taki "przestrzenny odgłos" . Miał ktoś taki problem? Może to wina softu? używam nadal 10.0.1.0 stable. Albo jakieś dodatkowe ustawienia programistyczne ?

A i jeszcze jedno pytanie, mam do pobrania przez OTA wersje 10.2.3.0, rozumiem, że jak ja ściągnę i zainstaluję to dostane aktualizację do androida 9 ? (przynajmniej tak mój kolega miał z mi8 )

 

Edytowane przez markol84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
2 godziny temu, Voltron napisał:

Można je zainstalować bezpośrednio na 1217? Jak się ma wersję 8.11.xx i bez kombinacji z fastboot bo rom usunął twrp? Czyli 1217 potem nowe twrp i aktualny rom?

Wytapatalkowane z MI 8 SE
 

Musisz mieć miui w wersji minimum 8.12.27 żeby je zainstalować. Tak na 4pda piszą.

 

4.PNG

Edytowane przez ghert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1217 > ROM > odpalić tel > konfiguracja > fastboot > 0331.

 

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

 

 

Tylko właśnie chcę uniknąć fastboot na kompie bo to telefon kumpla i nie ma jak to zrobić w pracy xD swój w domu już dawno ogarnalem przez fastboot

 

Wytapatalkowane z MI 8 SE

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
23 godziny temu, Huntus napisał:

Hej, witajcie, jak polecacie Mi 8 SE? Mam do wyboru jego albo Mi6 i nie wiem na co się zdecydować. Pomożecie? Pozdrawiam

Mi 8 se, ladniejszy, nowszy ;p

 

A tak w ogole, czy majac twrp 1102 i andka 8.1(miui 10.0.1 stable) moge z pliku zip (bo aktualizator mowi ze mam aktualne miui) wgrac najnowsze miui 10.3.1 ? Wejdzie czy beda problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Orjon napisał:

Ja bym wgrał przez TWRP 1217.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

Hmm cos czytalem na forach i czy po wgraniu miui ten twrp nie zniknie? 

Btw. Czy update twrp moge zrobic w twrp?

I czy pozniej instalacje miui tez przeprowadzic w twrp czy z poziomu telefonu? (Jak z twrp to czy jakies FR czy inne wipe robic?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...