Recommended Posts

Witam, mam problem z aparatem(główny i przedni), ścina się, zwłaszcza przy zmienię trybu że zdjęcie na portret, mam rozmazane lub czarne tło i długo mysli zanim tryb w końcu się zmieni, nie reaguje też dobrze wejście do galerii z lewego górnego rogu w trybie aparatu. Telefon kupiłam niedawno i na początku wszystko super działało, potem zaktualizował się system i mam ten uciążliwy problem. Czy jest na to jakaś rada?

On 8/31/2018 at 3:53 PM, Moniqua said:

Witam, mam problem z aparatem(główny i przedni), ścina się, zwłaszcza przy zmienię trybu że zdjęcie na portret, mam rozmazane lub czarne tło i długo mysli zanim tryb w końcu się zmieni, nie reaguje też dobrze wejście do galerii z lewego górnego rogu w trybie aparatu. Telefon kupiłam niedawno i na początku wszystko super działało, potem zaktualizował się system i mam ten uciążliwy problem. Czy jest na to jakaś rada?

Przywrócenie ustawień domyślnych aparatu albo ustawień fabrycznych całego telefonu

Witam

Mam taki sam problem. Aparat potrafi zawiesić cały telefon na jakieś 30 sek. Ma ktoś jakiś inny pomysł niż przywrócenie ustawień fabrycznych całego telefonu. Nie jest to jednostkowy przypadek. Nawet na YouTube  jednemu z testujących  telefony trafił się  taki egzemplarz. Czekam na aktualizacje od Xiaomi ale chyba się nie doczekam. 

Edited by MickiMick
A

Jest jakieś rozwiązanie na ścinający aparat? Czyszczenie danych i cache aparatu nic nie daje. Poleciłem znajomemu telefon, a ten aparat bardzo psuje odbiór tego telefonu i trochę mi głupio przed nim. Dodam że ma global stabilny miui 10.

Jaka wersja? U mnie problem ze ścinającym aparatem (na telefonie siostry) rozwiązała aktualizacja do 10.0.2.0. 

Ja też miałem podobny problem mi zacinał się aparat albo się uruchomić nie dało włączał się ale ekran czarny.... Po poszukiwaniu przyczyn wyszło że to karta pamięci była uszkodzona po wymianie na nową wszystko jest ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka