Skocz do zawartości

Moniqua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z aparatem(główny i przedni), ścina się, zwłaszcza przy zmienię trybu że zdjęcie na portret, mam rozmazane lub czarne tło i długo mysli zanim tryb w końcu się zmieni, nie reaguje też dobrze wejście do galerii z lewego górnego rogu w trybie aparatu. Telefon kupiłam niedawno i na początku wszystko super działało, potem zaktualizował się system i mam ten uciążliwy problem. Czy jest na to jakaś rada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 8/31/2018 at 3:53 PM, Moniqua said:

Witam, mam problem z aparatem(główny i przedni), ścina się, zwłaszcza przy zmienię trybu że zdjęcie na portret, mam rozmazane lub czarne tło i długo mysli zanim tryb w końcu się zmieni, nie reaguje też dobrze wejście do galerii z lewego górnego rogu w trybie aparatu. Telefon kupiłam niedawno i na początku wszystko super działało, potem zaktualizował się system i mam ten uciążliwy problem. Czy jest na to jakaś rada?

Przywrócenie ustawień domyślnych aparatu albo ustawień fabrycznych całego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Mam taki sam problem. Aparat potrafi zawiesić cały telefon na jakieś 30 sek. Ma ktoś jakiś inny pomysł niż przywrócenie ustawień fabrycznych całego telefonu. Nie jest to jednostkowy przypadek. Nawet na YouTube  jednemu z testujących  telefony trafił się  taki egzemplarz. Czekam na aktualizacje od Xiaomi ale chyba się nie doczekam. 

Edytowane przez MickiMick
A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...