Jump to content

Recommended Posts

• Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

To wina chińskich powiadomień, nas to nie dotyczy.

Twrp -> Wipe -> Advanced Wipe, zaznaczasz davik, cache, system, data. I masz full

Posted Images

A ja mam jakies mieszane odczucia co do podswietlenia ekranu
Mam ustawione na ⅓ skali z zaznaczona opcja automatycznego rozjasniania i jest jakos tak ciemno
W poprzedniej wersji tego problemu nie bylo

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Pojawi się kiedyś możliwość zmiany ilości przycisków na pasku powiadomień i włączenia opisu bez rozwijania?

Wersja jak narazie bez większych problemów. Też mam wrażenie że automatyczne podświetlenie jakieś ciemniejsze ale to może przez pogodę bo ponura ;)

RN4X

4 godziny temu, frrancuz napisał:

Tak. Klonowanie szwankuje od 2/3 wersji.
Powiela za dużo aplikacji, wywla rdzeń systemu - w różnych kombinacjach.
Kto nie używa klonowania ten nie dostrzega tego problemu.

Tylko na Mi5? Na Whyred bez problemów - generalnie nigdy nie miałem z tym problemów :P

@Antyhaker

Ja mam whyred

I znowu mi sklonowało to czego nie powinno.

Mam tak od 2/3 wersji. Odinstalowanie klona, restart i ponowny klon usuwa niechciane ale zdarza się później rdzeniowi wysypywać.

Tylko czy używasz i masz klony? Bo jak ktoś nie ma to nie doświadcza tego problemu.

Kto wpadł i kiedy na tak idiotyczny pomysł, że nie da się ukryć włączonego bluetooth? Zaraz mnie rozpiedzieli bo jakieś dzieciaki bawią się w wysyłanie mi jakichś plików. Z tego co widzę to nie jest wcale nowy pomysł i było już to od dawna, ale dopiero teraz zauważyłem

Moim skromnym zdaniem w trybie cichym przydało by się więcej czasów odliczania. W chwili obecnej jest 30min,1godz.,2 godz. i od razu 8 godzin. Między 2 godzinami, a 8 można było by dodać jeszcze 2-3 pozycje do wyboru. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...