ZduneX25

MIUI 8.8.30

Recommended Posts

8.8.30, Mi5: Nadal jest błąd w "Szczegółach zużycia" danych - statystyka zużycia w poprzednim miesiącu jest nazwana "W tym miesiącu".

Bateria na moim mi6 to porażka. Przy próbie wejścia do ustawień baterii wyskakuje błąd "Aplikacja Podłącz ładowarkę przestała działać". A co do baterii to jak dotąd najszybciej spada spośród wszystkich miui eu jakie miałem.

Pokaż jaki błąd?

Wie ktoś czemu aktualizacji nie da się pobrać przez aplikację Aktualizację ? Wywala mi błąd i wychodzi z aplikacji 

Mi5. Klonowanie aplikacji wywala rdzeń. Po czym klonowanie wisi i wisi, chociaż pokazuje jedną sklonowaną aplikację cztery razy. 

Tak. Klonowanie szwankuje od 2/3 wersji.
Powiela za dużo aplikacji, wywla rdzeń systemu - w różnych kombinacjach.
Kto nie używa klonowania ten nie dostrzega tego problemu.

Guest
4 godziny temu, SLiM napisał:

Jak to nie robi nic ? Odtwarzane nagranie nie jest zwolnione ?

Normalnie. Niestety nie jest. 

Nie mogę zaktualizować do 8.8.30 jak próbuję pobrać mam fb "aktualizacja przestała działać" to samo jak próbuję aktualizować z .zip 

Screenshot_2018-09-01-16-34-13-664_com.miui.bugreport.png

A ja mam jakies mieszane odczucia co do podswietlenia ekranu
Mam ustawione na ⅓ skali z zaznaczona opcja automatycznego rozjasniania i jest jakos tak ciemno
W poprzedniej wersji tego problemu nie bylo

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Pojawi się kiedyś możliwość zmiany ilości przycisków na pasku powiadomień i włączenia opisu bez rozwijania?

Wersja jak narazie bez większych problemów. Też mam wrażenie że automatyczne podświetlenie jakieś ciemniejsze ale to może przez pogodę bo ponura ;)

RN4X

Redmi 4x wywala błąd przy próbie pobrania aktualizacji.f8b8a8287737cfdf2818e762aec5c042.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Przy asystencie . Pojawił się mikrofon na niebieskim tle w kółeczku. Tymczasem nie działa.
Czy to asystent google ?
Jak go uruchomić ?
Ma ktoś tak ? Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

4 godziny temu, frrancuz napisał:

Tak. Klonowanie szwankuje od 2/3 wersji.
Powiela za dużo aplikacji, wywla rdzeń systemu - w różnych kombinacjach.
Kto nie używa klonowania ten nie dostrzega tego problemu.

Tylko na Mi5? Na Whyred bez problemów - generalnie nigdy nie miałem z tym problemów :P

@Antyhaker

Ja mam whyred

I znowu mi sklonowało to czego nie powinno.

Mam tak od 2/3 wersji. Odinstalowanie klona, restart i ponowny klon usuwa niechciane ale zdarza się później rdzeniowi wysypywać.

Tylko czy używasz i masz klony? Bo jak ktoś nie ma to nie doświadcza tego problemu.

@frrancuz co ciekawe, problem ustępuje po restarcie... Mogę normalnie klonować aplikacje, ale problem pojawia się później już przy usuwaniu. Usunę i następne klonowanie wywala rdzeń. 

Z bluetooth tez sa problemy myzyka ktora leci przez sluchawki podpiete przez BT zacina sie

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Z BT od dawna jest problem.
Nadal po Wyłączeniu i włączeniu potrafi się nie włączyć. Jest to trochę losowe, mam cały czas włączone. Czasem jednak potrzebuję przełączyć.

Na mi8 pochwalę jak na razie, wszystko działa ( na razie) i sot 3,5h a jeszcze 51% baterii (jechałem na nawigacji 310km).

Kto wpadł i kiedy na tak idiotyczny pomysł, że nie da się ukryć włączonego bluetooth? Zaraz mnie rozpiedzieli bo jakieś dzieciaki bawią się w wysyłanie mi jakichś plików. Z tego co widzę to nie jest wcale nowy pomysł i było już to od dawna, ale dopiero teraz zauważyłem

Na moim MI 5x też wyskakuje błąd przy próbie aktualizacji przez OTA.

Przepraszam, coś zaczęło iść po zmianie z mobilnego na stacjonarny net.

Edited by Wiskoler

Moim skromnym zdaniem w trybie cichym przydało by się więcej czasów odliczania. W chwili obecnej jest 30min,1godz.,2 godz. i od razu 8 godzin. Między 2 godzinami, a 8 można było by dodać jeszcze 2-3 pozycje do wyboru. 

23 godziny temu, gacekp napisał:

Mi 8 w dalszym ciągu podwójne powiadomienia dla WhatsApp

Nie potwierdzam. Na moim Mi8 są pojedyncze (a na początkowych wersjach były podwójne, teraz jest jak ma być)

Jak chce Mi8 to potrafi dodatkową ikonkę wpierdzielic w notcha xd testowałem sobie Android Beam bo w sumie nie wiedziałem, że tak mozna xd brawo ja

Screenshot_2018-09-02-20-27-19-676_com.google.android.youtube.png

Brawo Wy !!!! Nie mam wycięcia i się z tego cieszę brawo xiaomi za sprawne nowe funkcję która jest chyba tylko dla gumisia

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.