Skocz do zawartości

Mi Mix 3


r0bertt

Rekomendowane odpowiedzi

No i pieknie :-) Telefon z Proline odebrany, oryginalnie zapakowany ( pudełko zafoliowane )- wersja Global wielojęzykowa :-) Zastanawia mnie jedno.. w telefonie jest MUI Global 10.0.11.0, gdy gdzieś w necie czytałem,że  się ukazało Mui Global 10.2.1.0 - sprawdzałem update OTA i nie ma nic nowego...

Czy ktoś wie czy ten telefon ma funkcję DARK MODE ? Ja nie znalazłem jeszcze w ustawieniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Właśnie miałem zakładać osobny temat.

Baaaardzo mnie zaskoczyła wersja 5G. Tej baterii się nie spodziewałem. I to jest flagowiec moim zdaniem, a nie tam żadne Mi 9 które wygląda okropnie i ma małą baterię. Szkoda tylko że nie zamontowali nowego aparatu 48 mpx, coś czuję że Mix 3s/Mix 4 dopiero taki będzie miał. Chyba że Xiaomi nie planuje w tym roku kolejnego Mixa?

EDIT: Szkoda tylko że u mnie w mieście nigdzie nie można go pomacać... Nie wiem czy się przekonam do slidera.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mrosi napisał:

Nie mniej, choć przez moment zawahałem się, to jednak nie będę zwykłego Mi MIX 3 zmieniać na 5G. Z 5G póki co to jak mieć malucha z silnikiem ferrari. Nie do wykorzystania... :)

Nie no, wersji 5G nie kupuje się dla 5G, bo to nie działa i długo nie będzie. Do tej pory zmienisz telefon dwa razy.

5G tylko dla Snapa i dużej baterii, ale i tak mając coś na Snapie 845 to trochę bez sensu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi

zalezy gdzie kupowales ale mysle ze bys wiele nie dołożył, lub nawet wyszedl na 0 jakbys sprzedal mixa 3 i kupil mixa3 5G. Moim zdaniem warto dla baterii i oszczedniejszego procesora. Tak poza tym jak się uzytkuje slidera?

Edytowane przez Voltron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Voltron napisał:

Tak poza tym jak się uzytkuje slidera?

Dołożyłbym. I to sporo. :) Poczekam na 4. generację... ;)

Co zaś do samego aparatu - jak dla mnie bomba. Chyba jak dotąd najlepszy MIX jaki miałem. A miałem wszystkie modele z tej serii. :) Jedyny mankament, to kiedy czyści się ekran, trzeba to robić w odpowiednim kierunku, bo się rozsuwa. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do samego zakupu Mixa 3, gdzie najlepiej go szukać? Chodzi mi o sklepy, w których ew.
gwarancja jest realizowana u Acida w MiCenter, a nie że oni próbują w nich grzebać tak, jak potrafią.
Oczywiście są x-komy i komputroniki, jednak widziałem kilka sklepów, gdzie cena jest 2-3 stówki
lepsza...pytanie tylko, czy warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...