Skocz do zawartości

Mi Mix 3


r0bertt

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, klaudiusz napisał:

Ciekawi mnie, jak będą działać usługi google. Podobno brak i trzeba dogrywać.

No i oczywiście pytanie, czy będzie szansa na miui pl.

To samo miałem z Mi8 zaraz po premierze. Będzie miui pl oczywista sprawa. 

Usługi Google to nie problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zablokujesz na takiej wersji bootloadera na Globalu. To znaczy w teorii możesz ale po tej operacji tel się nie odpali do systemu, tylko do recovery, i dopóki nie wgrasz China i nie odblokujesz bootloadera dopóty będziesz miał cegłę.

wysłane z RN5 via Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dokładnie wygląda ale ja akurat się tym nie martwię, mogę równie dobrze pracować na romie z ang językiem a jak będzie global to wgram globala nawet z odblokowanym bl bo nie potrzebuje używać android pay - bo tu chyba głównie o to chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No głównie o to.

Dla wszystkich ciekawych i chętnych - rusza program Mi Explorers, w którym można przetestować Mi Mixa 3 właśnie (wśród krajów, które biorą udział w programie, jest również Polska): https://c.mi.com/thread-1705036-1-0.html

Może komuś się uda, zgłosiłem się... zobaczymy... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz większość która kupiła go będzie sobie pluć w brodę, że nie poczekała :D

https://rootblog.pl/xiaomi-jako-pierwsza-firma-zaprezentowala-smartfona-z-nowym-snapdragonem/?fbclid=IwAR3qIJJUC6MxURR-746sv_glKUpiEbXHydpjOlHG-iq2kBfAv9Qu3NXgZSo

Oficjalnie zaprezentowali wersję ze snapem 855 i wsparciem dla 5G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

To teraz większość która kupiła go będzie sobie pluć w brodę, że nie poczekała :D

https://rootblog.pl/xiaomi-jako-pierwsza-firma-zaprezentowala-smartfona-z-nowym-snapdragonem/?fbclid=IwAR3qIJJUC6MxURR-746sv_glKUpiEbXHydpjOlHG-iq2kBfAv9Qu3NXgZSo

Oficjalnie zaprezentowali wersję ze snapem 855 i wsparciem dla 5G.

Hahahaha. Najlepsze jest to że ta wersja z 855 po kilku miechach od premiery będzie w cenie wersji z 845 w dniu premiery :D 

No ale głupota ludzi nie zna granic, przecież to logiczne że telefonów na premierę się nie kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

To teraz większość która kupiła go będzie sobie pluć w brodę, że nie poczekała :D

Oficjalnie zaprezentowali wersję ze snapem 855 i wsparciem dla 5G.

Do czasu, kiedy będzie można to wykorzystać pewnie większość z plujących sobie w brodę przynajmniej dwukrotnie wymieni telefon ;)

41 minut temu, galakty napisał:

No ale głupota ludzi nie zna granic, przecież to logiczne że telefonów na premierę się nie kupuje. 

Emocjonalnie należy kupić tak szybko jak to możliwe, żeby mieć przed innymi i stać się obiektem zazdrości pomieszanej z podziwem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, hackmaniak napisał:

Do czasu, kiedy będzie można to wykorzystać pewnie większość z plujących sobie w brodę przynajmniej dwukrotnie wymieni telefon

Nie wiem, nie znam przyszłości, ale patrząc na ostatnie wydarzenia w tej kwestii, to 5G zobaczymy szybciej niż nam się wydaje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha. Najlepsze jest to że ta wersja z 855 po kilku miechach od premiery będzie w cenie wersji z 845 w dniu premiery  
No ale głupota ludzi nie zna granic, przecież to logiczne że telefonów na premierę się nie kupuje. 
Ceny już spadły o ~150$ niż ledwo po premierze więc jest akceptowalnie ale właściwie to lepiej poczekać jeszcze pół roku - dopiero będzie tanio..
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.12.2018 o 11:48, Nezumi napisał:

Jak mnie wku... nazewnictwo telefonów w Xiaomi. Zupełnie inny telefon (bo inny CPU) ma taką samą nazwę jak poprzednik. Z drugiej strony – często różne nazwy (w różnych krajach) dla identycznych modeli. Masakra.

Wsparcie dla 5G - wspaniale, ale czy wsparcie dla B20 jest? O "polskich" częstotliwościach 5G nie wspominam, bo nic o nich nie wiem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, latet napisał:

Jak mnie wku... nazewnictwo telefonów w Xiaomi

Że to tak wyrażę... #KiedyśByłoLepij :D.

8 minut temu, latet napisał:

ale czy wsparcie dla B20 jest?

Aktualnie wszystkie telefony wydawane na PL rynek posiadają B20, a ostatnio dodają B20 nawet do modeli na Chiny (np Mi8 CN).

9 minut temu, latet napisał:

O "polskich" częstotliwościach 5G nie wspominam, bo nic o nich nie wiem

według UKE: 700MHz, 2.3-2.4GHz(częściowo jeszcze w rękach wojska, ale niedługo ma zostać całości przeniesione do ruchu cywilnego), 3.4-3.8GHz, a po 2019r dojść ma 6GHz i 10GHz. Jakie dokładnie będzie wsparcie pasm w MiMix3, nie mam dokładnie pojęcia :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, ernet napisał:

No właśnie, tak, jak napisałeś "Tak powinno być "- pewności pewnie nie ma.Szkoda,że na razie mają tylko w jednym "Jade Green" kolorze ;-( bo cenę ( w porównaniu z ofertami z Allegro ) mają na prawdę dobrą !

Nie wiem,  jakie Proline ma źródła, wiem że na jakieś 6-7 różnych telefonów Xiaomi, które tam w ostatnim roku kupili moi znajomi (ze mną włącznie) - zawsze był tam normalny, oficjalny Global.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...