Skocz do zawartości

[Mi 8 GCAM] [04/04/2019] Działający Google Camera Mod (STABLE)


Steller

Rekomendowane odpowiedzi

Używam wersji od xtrme teraz bo od Tolyan przestała mi działać :/

@g3rsu zmieniłem kilka ustawień, mogę podesłać xml ale apki od BSG nie mają opcji wczytywania, więc pozostają jeszcze zrzuty ekranu. Generalnie pościągałem kilka ustawień z netu i policzyłem w całość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Steller, tak to jest mój prywatny adres i co teraz? :D Nie popadajmy w manię prześladowczą ;)

1 minutę temu, galakty napisał:

Jak tam chcesz, większych różnic nie ma... Przecież na ruskim forum sprawdzali. 

Echhh no trudno. Myślałem, że zrewolucjonizuję tą aplikację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

@Steller, tak to jest mój prywatny adres i co teraz? :D Nie popadajmy w manię prześladowczą ;)

Echhh no trudno. Myślałem, że zrewolucjonizuję tą aplikację ;)

Czym? Zmianą ustawień? Zacznij programować, pozmieniaj coś w kodzie, zrób 4k 60fps - wtedy Ci postawię flaszkę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kinga.t napisał:

ma ktoś pomysł czemu po zainstalowaniu wersji od xtrme i Tolyan  (próbowałam obu) GCAM mi nie działa, instaluje się ale nie mogę robić zdjęć w żadnym trybie. ekran czarny , spust nieaktywny.

jak miałam wersję od BSG to działało ale tam nie było opcji wczytywania i zapisywania ustawień do plików xml.

 

Coś jest nie tak z tymi wersjami właśnie. Spróbuj usunąć dane aplikacji, moze zaskoczy. 

Ja wróciłem do BSG bo i tak te ustawienia niewiele zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

san1ty robi apkę dla Pocophone, BSG i xtrme robią apki dla Mi8. Mix 2s ma sensor IMX363 czyli taki sam jak Mi8/Poco więc zainstaluj, którąś z tych wersji. 

Ja obecnie używam xtrme bo ma najwięcej opcji konfiguracji. 

Edytowane przez rock'n'rolla
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, g3rsu napisał:

@rock'n'rolla jak możesz to podeślij jeszcze co tam zmieniasz w ustawieniach ;-)

Załączam plik xml. Tworzysz katalog GCam\Configs i wrzucasz tam plik. W aplikacji klikasz dwa razy na czarne pole obok spustu migawki, wybierasz ten plik i klikasz "Restore". 

 

Działa na Tolyan i xtrme. 

michal.xml

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Żaden z telefonów Xiaomi, które miały premierę w ostatnich miesiącach, mnie niestety nie przekonał, więc wszystko wskazuje na to, że kupię Mi8. Jedyne co mnie martwi to właśnie stabilizacja w wideo 4K. Efekt działania samego OIS wygląda średnio.

Czy używając GCam (lub Open Camera lub Cinama FV-5) może uzyskać na Mi8 w trybie wideo 4K połączenie OIS+EIS?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[04/04/2019] Najnowsza wersja dla mi8 zapostowana przez BSG:

MGC_6.2.024_RazerPhone2_V1.apk

 - Changelog: https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog384/

Download / Pobierz: MGC_6.2.024_RazerPhone2_V1.apk

 
  •  
Edytowane przez Steller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...