Skocz do zawartości

[Mi 8 GCAM] [04/04/2019] Działający Google Camera Mod (STABLE)


Steller

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

2 czy 3 strony wcześniej masz zrzuty ekranu z ustawieniami. 

Obecna wersja BSG nie ma niektórych opcji, w tym bibliotek, chyba wszystko jest domyślnie ustawione dobrze.

Dziwi mnie tylko że nie ma różnicy między HDR a Night Sight. No jak to? Godzina 20, ciemna alejka i zero różnic. Skopana ostatnia wersja jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Night Sight oprócz dawania lepszych fotek nocnych, to używany w trakcie dnia ma działać jako Super Zoom i powodować ostrzejsze/wyraźniejsze fotki. Ja nie widzę różnicy albo na portach BSG i innych ta funkcja nie jest aktywna/nie działa. 

Edytowane przez cichy45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rock'n'rolla napisał:

Pliki zdjęć mają ok. połowę mniej niż na ostatnich wersjach a jakość jest chyba taka sama :S 

Sprawdzałeś night sight? Ja miałem i wyleciało mi z głowy. Też zwróciłem uwagę na mały rozmiar plików, do niedawna wychodziło po 6-7 MB, a teraz 3-4 MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Zaraz sprawdzę, akurat jest dobra pora :)

@galakty nie widzę różnicy pomiędzy trybem automatycznym a nocnym. Na 4 zdjęciach mam (2 auto i 2 night) tą samą przesłonę i ten sam czas ekspozycji, niemal identyczne rozmiary porównywanych plików. 

Kurde, nie wiem czy zawsze tak było czy coś się skopało w ostatnich wersjach. Po co ten night sight skoro wychodzi to samo? Pójdę spać to spróbuję w pokoju bez światła (tylko miejskie) zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sp4ubw napisał:

@galakty przestaw na auto w input model i wróci stary tryb nocny, inne ustawienia nie działają.

Mam ustawione 100% jpg i pliki mają dalej po 8MB.

A po zmianie input model HDR+ pozostanie taki jaki jest? Bo jeszcze kiedyś problem z AWB był.

Chyba wrócę do wersji b+++... W tych ostatnich coś się dziwne rzeczy dzieją. 

EDIT: Jednak jest ok, zamknąłem się w ciemnej łazience i night sight robi lepsze zdjęcia. Widocznie HDR+ jest na tyle rozwinięte że na ulicy nie robi różnicy. 

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, może coś robię źle, nigdy nie modyfikowałam żadnych telefonów, wiec jestem kompletnym laikiem - nie bijcie.
Pobrałam modyfikacje na PC, zgrałam na telefon i zainstalowałam, ale po włączeniu mam czarny ekran.
Standardowa aplikacja do aparatu wywala błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Agatkaa napisał:

hej, może coś robię źle, nigdy nie modyfikowałam żadnych telefonów, wiec jestem kompletnym laikiem - nie bijcie.
Pobrałam modyfikacje na PC, zgrałam na telefon i zainstalowałam, ale po włączeniu mam czarny ekran.
Standardowa aplikacja do aparatu wywala błąd.

Pobrałaś pewnie Arnovę, ona jest dla One Plusa. Weź wersję od BSG, V2e bodajże, działa dobrze i nie trzeba nic ustawiać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...