Skocz do zawartości

Aktualizacja Redmi 4 Prime 9.5.5.0 / 9.6.1.0


Shamharoth

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę się podepnę pod temat z aktualizacją.

Mi na telefonie pojawiła się informacja, że jest dostępna nowa aktualizacja na Redmi 4 wersja  MIUI V9.5.5.0. MBEMIFA |Stabilna 1.3G. Może ktoś powiedzieć czy ta aktualizacja w ogóle jest już ok? Bo wcześniejsze aktualizacje V9 niszczyły mi telefon za każdym razem, tzn. telefon nie potrafił się uruchomić, musiałem robić twardy reset i od nowa instalować wszystkie aplikacje. Ktoś ma już jakieś doświadczenia?

Edytowane przez Gorthin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Shamharoth napisał:

dziś mój R4P zaktualizował sie do wersji 9.5.5.0

Ta aktualizacja to już na fonie małżowiny wyskoczyła z tydzień temu, jak nie wcześniej, ale nie aktualizowałem jej fona, bo co aktualizacja to jakieś kwiatki wychodziły, a to ING mobile się wykładało, albo Sense v2 flip tak krzaczyło że po restarcie fona zawieszał się na obrazku Mi, bluetootch tracił stabilność, drenowały baterię itp kwiatki, i trza było czyścić fona i stawiać nowy room,

Najlepiej się u niej sprawuje global 8.5.4.0, na tej wersji nie ma jajec z aplikacjami czy drenażem baterii, jedynie apki systemowe jej aktualizuję ale też nie wszystkie, motywy odrzuciłem, muzykę i jeszcze coś co już nie pamiętam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak na razie 9.6.1.0 MBEMIFA (zaktualizowane wczoraj) brak zauważonych problemów. Po aktualizacji normalnie odpalił, jak coś zauważę, że nie działa podzielę się uwagami chyba, że mnie ktoś uprzedzi.:wink:

Edytowane przez Bambek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jak na razie 9.6.1.0 MBEMIFA (zaktualizowane wczoraj) brak zauważonych problemów. Po aktualizacji normalnie odpalił, jak coś zauważę, że nie działa podzielę się uwagami chyba, że mnie ktoś uprzedzi.:wink:

Jakbyś mógł zwrócić uwagę na baterię, czy nie sysa jej jakoś szybciej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Netoper napisał:


Jakbyś mógł zwrócić uwagę na baterię, czy nie sysa jej jakoś szybciej.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Dziś będę ładował akumulator pod wieczór, a wynik za kilka dni - dam znać. Do tej pory było to do 6 max 7 dni trzymania także cierpliwości.

Ogólnie po ponad 1.5 roku użytkowania słuchawki stwierdzam krótszy czas pracy o około 1-2 dni. Trochę  także używam internetu teraz więcej i to także ma wpływ na krótszy czas pracy. Po tym ładowaniu "poświecę się " i nie będę używał netu na telefonie, zobaczymy dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będziecie mnie z rechotem wytykać "palcyma" ale niech ktoś mi wyjaśni jakie jest praktyczne zastosowanie split screena oprócz popatrzenia sobie na dwie aplikacje w tym samym czasie? Bo jakoś tak nie widzę praktycznego zastosowania tego dla mnie.

 

P.S. Po aktualizacji w liście połączeń brak polskich tłumaczeń zamiast "wczoraj" mam "yesterday". Bateria raczej trzyma normalnie po 21 h mam zużycie 8%.

11.09.2018

Czas pracy 4 dni 19h stan aku 44% więc po aktualizacji nie zjada nadmiernie aku, działa normalnie.

Edytowane przez Bambek1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 6.09.2018 o 21:27, Bambek1 napisał:

Po aktualizacji w liście połączeń brak polskich tłumaczeń zamiast "wczoraj" mam "yesterday".

 

Dnia 25.09.2018 o 09:42, Shamharoth napisał:

kolejna aktualizacja 9.6.2.0 która wnosi poprawki optymalizacji i bugów.

Poprawili te błędy? nowych jakichś błędów nie dołożyli? :)

Kurcze przełamać się nie mogę żeby zaktualizować do jakiejś nowszej wersji, i ciągle dylemat czy dalej jechać na 8.5.4.0,  w której jakichś błędów nie widać, czy dawać nową i kląć że coś nie halo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, adamo64 napisał:

Jak ja bym chciał 8.5.4.0

 

A proszę :)

Fastboot

bigota.d.miui.com/V8.5.4.0.MBEMIED/markw_global_images_V8.5.4.0.MBEMIED_20170925.0000.00_6.0_global_c2d3efb931.tgz

Recovery

bigota.d.miui.com/V8.5.4.0.MBEMIED/miui_HM4ProGlobal_V8.5.4.0.MBEMIED_98412c71b2_6.0.zip

Edytowane przez Netoper
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pytanie jak nizej.Mam ten sam problem.gdy wlaczony sygnal lte,przy ogladaniu you tube,telefon w 2godziny schodzi do zera,a ladowanie zajmuje tez duzo czasu.czy jest rozwiazanie?

Dnia 3.10.2018 o 17:38, noski napisał:

Witam

Czy miał ktoś problem z bateria w tym modelu ? Zżera mi w pół dnia baterie mimo nie uzywania telefonu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji 9.6.2.0 nie mogę zablokować kłódką aplikacji pracujących w tle. Gdy przesunę jakąś w dół pojawia się tylko zamknięta kłódka bez żadnego podpisu, ale nie mogę wykonać na niej żadnej akcji jak było wcześniej. Po wyczyszczeniu pamięci krzyżykiem zamykają się wszystkie aplikacje. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie: od x czasu wisi mi na telefonie aktualizacja MIUI V9.5.5.0. MBEMIFA | Stabilna 310M. Swojego czasu podobna aktualizacja uwaliła mi telefon. Teraz już pojawia się MIUI 10 i mam pytanie: dopóki tej V9.5.5.0 nie zainstaluje to raczej nie ma co liczyć na nowsze ? I dlaczego np. u mnie pojawuje 310M a u innych 1.3G ? Boje się, że ta okrojona aktualizacja znowu mi telefon ucegli a z drugiej strony są nowe aktualizacje a człowiek skorzystać nie może :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe jest że nowsze aktualizacje nie będą do Ciebie trafiać, choć raczej nie powinno mieć to znaczenia. I tak na razie jeszcze nie ma MIUI 10 Stable dla Redmi 4 Pro. 310 MB pokazuje ci zapewne dlatego, że przechodzisz z wersji poprzedzającej 9.5.5.0, więc po prostu dostajesz paczkę przyrostową - dodającą tylko zmiany które oni zrobili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...