Jump to content

Mi Band 3 problem z parowaniem po aktualizacji

Recommended Posts

Witam na początku Lipca kupielm opaskę Mi Band 3. Oczywiście opaska została zakupiona w sklepie GB w języku chińskim. Po przyjściu opaski bez problemu za pomocą aplikacji MIFit zainstalowałem język polski. Następnie odinstalowałem polska aplikacje i zainstalowałem orginalna producenta ze sklepu Sklep Play. Po jakimś czasie aplikacja pobrała aktualizacje na opaske przywracając język chiński i stanęła w punkcie połącz z telefonem. Nie chcąc się już sparować. Usunąłem opaskę z MiFit oraz z Bluetooth. Myśląc że ponownie mi się sparuje niestety opaski nie wykrywa ani aplikacja MiFit ani Bluetooth. Próbowałem odinstalować zainstalować inne aplikacje mi fit oraz na innym telefonie sparować MiBand 3 bez skutku. Macie może jakaś radę co zrobić ? Dodam że używałem programów do wyszukiwania Bluetooth. Pozdrawiam.

Edited by Polaris89

Miałem podobny przypadek jakiś czas temu. Przy próbie aktualizacji firmware przy 60% wszystko się wysypało, a opaska zaczęła wyświetlać jedynie ekran "połącz z telefonem" po chińsku (albo połącz z aplikacją, nie pamiętam). Przestała być wykrywana przez telefon i jakiekolwiek inne urządzenia. 

Pomogło całkowite rozładowanie, zupełnie do zera czyli do punktu, gdy opaska przestała wyświetlać cokolwiek i nie reagowała na dotyk. Przyspieszyłem proces rozładowywania odwracając pastylkę "do góry nogami" na gumowym pasku tak, by ekran dotykowy był co chwilę w kontakcie z ręką czyli by wyświetlacz działał jak najczęściej, nawet w nocy ;) Jeden dzień wystarczył, aczkolwiek wyjściowy stan baterii miałem gdzieś w połowie.

Po całkowitym rozładowaniu wystarczyło naładować ponad 10%, połączenie wróciło i firmware się poprawnie zaktualizowało.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...