Polaris89

Mi Band 3 problem z parowaniem po aktualizacji

Recommended Posts

Witam na początku Lipca kupielm opaskę Mi Band 3. Oczywiście opaska została zakupiona w sklepie GB w języku chińskim. Po przyjściu opaski bez problemu za pomocą aplikacji MIFit zainstalowałem język polski. Następnie odinstalowałem polska aplikacje i zainstalowałem orginalna producenta ze sklepu Sklep Play. Po jakimś czasie aplikacja pobrała aktualizacje na opaske przywracając język chiński i stanęła w punkcie połącz z telefonem. Nie chcąc się już sparować. Usunąłem opaskę z MiFit oraz z Bluetooth. Myśląc że ponownie mi się sparuje niestety opaski nie wykrywa ani aplikacja MiFit ani Bluetooth. Próbowałem odinstalować zainstalować inne aplikacje mi fit oraz na innym telefonie sparować MiBand 3 bez skutku. Macie może jakaś radę co zrobić ? Dodam że używałem programów do wyszukiwania Bluetooth. Pozdrawiam.

Edited by Polaris89

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem podobny przypadek jakiś czas temu. Przy próbie aktualizacji firmware przy 60% wszystko się wysypało, a opaska zaczęła wyświetlać jedynie ekran "połącz z telefonem" po chińsku (albo połącz z aplikacją, nie pamiętam). Przestała być wykrywana przez telefon i jakiekolwiek inne urządzenia. 

Pomogło całkowite rozładowanie, zupełnie do zera czyli do punktu, gdy opaska przestała wyświetlać cokolwiek i nie reagowała na dotyk. Przyspieszyłem proces rozładowywania odwracając pastylkę "do góry nogami" na gumowym pasku tak, by ekran dotykowy był co chwilę w kontakcie z ręką czyli by wyświetlacz działał jak najczęściej, nawet w nocy ;) Jeden dzień wystarczył, aczkolwiek wyjściowy stan baterii miałem gdzieś w połowie.

Po całkowitym rozładowaniu wystarczyło naładować ponad 10%, połączenie wróciło i firmware się poprawnie zaktualizowało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś też o tym czytałem żeby ją rozładować tylko miałem problem jak to zrobić i poleciles mi super sposób dziękuję Ci bardzo na pewno napisze czy będzie u mnie działać 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.