Skocz do zawartości

Zwiększenie mocy latarki


wanted78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem użytkownikiem telefonu Redmi 4A. Ogólnie odkryłem że w moim telefonie gdy robię zdjęcie np z fleszem to przed samym zdjęciem jest dużo mocniejszy błysk latarki niż gdy włączę ją normalnie. Są filmiki jak ludzie to ustawiają w swoich telefonach poprzez apki typu solid explorer grzebiąc w plikach jednakże ja nie mogę znaleźć tego u siebie pod tymi samymi nazwami itd. Szukam to całe forum na ten temat jednakże nic nie znalazłem ciekawego na ten temat. Jest też apka taka jak Godly Torch i ona działa tak że ustawiam maxymalną moc latarki i to się odpala i działa kilka sekund a potem się wyłącza i ponownie woła o permisje do roota na magisku na superuserze nie próbowałem. Jest ktoś kto by pomógł to ogarnąć?  Jest kilka aplikacji które działają na innych smartfonach jednakże nie na xiaomi :/ ponieważ pliki są inne itd. Wiem że to możliwe bo ta aplikacja jakoś tam działa ale na kilka sekund więc jeżeli bym zmienił wartości w plikach telefonu działało by jak należy. Szukam pomocy !

#edit znalazłem plik odpowiadający za jasność latarki jednakże gdy wpiszę swoją wartość odpalam latarkę i jest jaśniejsza dużo bardziej i po chwili gaśnie a wartość się ustawia spowrotem sama taka jak była. Co zrobić?

Edytowane przez wanted78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...