Skocz do zawartości

hartowane szklo na ekran


igoor1983

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Też używam nillkina i ogólnie jest super. Aczkolwiek szko ma jedną poważną wadę - poziomą polaryzację. Przez to w okularach z filtrem nie widzę ekranu i muszę albo obracać w poziomie, albo zdejmować okulary.

Mam pytanie co masz na myśli okulary z filtrem? Czy chodzi ci o przeciwsłoneczne czy o soczewki korekcyjne? Bo też chcę zamówić szkło na ekran ale mam właśnie korekcyjne soczewki z filtrem i nie wiem czy to w takim razie wpłynie na widzenie ekranu w telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zakupilem tp szklo z pierwszej aukcji. kolega na s3 ma tego niklina. osobiscie roznicy nie widze pomiedzy jego szklem a moim czyli prawdopodobnie jdst tak jak juz gdzies slyszalem ze szkla sa wszystkie robione w jendej fabryce i firmy je kupuja wycinaja i naklejaja swoje loga. tak wiec moze i niklin jest super ale po co mam placic 13$ za niklina jak za 4 mozna takie samo tylko innej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2 sztuki za 10$. Na początku po 5 dniach sie odkleiło ale przeczyściłem płynem do mycia naczyń i przykleiłem na wodzie. Chwile miałem pęcherzyki na górze telefonu ale teraz jak patrze to znikło.
Mój młody na G2 mini ma folię to po miesiącu jest do wymiany. Szkło to jednak jakość i wygoda. Nie wiem zachowa się przy kontakcie z podłogą.
Mam jeszcze hard case ale już zaczyna pękać ale butapren pomógł  %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za shit? kup soboe nillkina - jest bajera i dodaja jeszcze ochronke na.szklo aparatu z tylu

 

Sądzę... i pewnie część ludzi mnie poprze, że kupując Nillkin'a dopłacamy co najmniej 20 zyla za to, że to tylko Nillkin.

 

Z ręką na sercu polecam IMAK. 1/3 taniej i ma dodatkowo wycięcie na przedni aparat.

Edytowane przez t.bone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i Nillkina, i Mocolo do Redmi 1/1S.

Nillkin jest droższy i ma folie na aparat. Mocolo jest tańszy, o wiele precyzyjniej dopasowany (przykrywa 99% szyby, nie 90 jak Nillkin, ma malutkie wycięcie tylko na czujniki, a Nillkin ogromne razem z aparatem). Krawędzie szkła również gładsze u Mocolo. Nillkina możesz założyć krzywo, Mocolo nie da rady, jestem pod wrażeniem.

Co do szkła, to tak, produkuje je jedna firma, ale silikon każdy ma swój, wiem, bo kupiłem dwa tanie szkła do SGS 3, które okazały beznadziejne. Szkło jak każde inne, było ok, ale oba silikony nie mogły przywrzeć do obu telefonów... Było mi wstyd, że kupiłem komuś taki bubel, wcześniej zachwalając szkła hartowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chinskie szkla hartowane no name tez moga byc z tego samego zrodla. Tego poprostu nie wiesz i sie nie dowiesz. Tylko za nillkinem przemawia to ze masz dwie folie na aparat i wszystkie sciereczki paski sa zamkniete w jednym opakowaniu gdzie nie ma kurzu a to ogranicza wpadniecie jakies drobinki na wyswietlacz. Jednak i mocolo i nillkin i imak sa dobre, kwestia wyboru. Ja jak stlucze swego nillkina to zamowie sobie mocolo 0,21mm do przetestowania.

Edytowane przez tosshi2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko do tych, co mają szklo na ekran. Mam na swoim rr szklo nilkiba, to ktore bylo w zestawie z telefonem od ibuygou. w lewym gornym rogu zaczelo sie odklejac, jest teraz taka "plama" trojkatna. Macie jakis sposob na naprawienie tego? Ktos pisal, ze odklejal szklo, i dal na wode (kiedys tak nakladalem folie, na wode z plynem do naczyn..). Czy to moze zdac egzamin, czy tylko polamie szklo, ew. juz nie bedzie wcale przywierac..

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych, co mają szklo na ekran. Mam na swoim rr szklo nilkiba, to ktore bylo w zestawie z telefonem od ibuygou. w lewym gornym rogu zaczelo sie odklejac, jest teraz taka "plama" trojkatna. Macie jakis sposob na naprawienie tego? Ktos pisal, ze odklejal szklo, i dal na wode (kiedys tak nakladalem folie, na wode z plynem do naczyn..). Czy to moze zdac egzamin, czy tylko polamie szklo, ew. juz nie bedzie wcale przywierac..

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

W zestawie masz takie dwa paski. One sluza do usuwania roznych zanieczyszczen na szkle. Na youtube masz filmiki jak to sie robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklo sie tak jakby odkleja na rogach po czasie i nic z tym nie zrobisz, ja tak raz mialem to jak odkleilem to juz mozna je wtedy bylo wyrzucic, zalozylem drugie i po paru msc znow sie rogi odklejaja ale nie ruszam tego poki nie bd to na widocznej czesci ekranu

Edytowane przez OutSideR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło jak każde inne... Wszystkie szkła są produkowane w Japonii, docinane przez firmy np. Nillkin, Imak. Nie ma lepszego/gorszego szkła. Są o różnych grubościach oraz zależnie od "firmy" która je sprzedaje ma minimalnie inne wyciecia. "Firmy" ponieważ większość firm z chin, nie jest firma tylko pudełkiem z brandem np. Lalo super tempered glass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...