Skocz do zawartości

Brak dzwięku 5.1 w NETFLIX po aktualizacji do Oreo


Tomasz53444

Rekomendowane odpowiedzi

W Netflix widzę wszystkie ścieżki, 5.1 i 2.0 jednak po wyborze 5.1 ampli zachowuje się tak jak by nie dostawał sygnału - jest cisza. Natomiast po wyborze 2.0 od razu pojawia się dźwięk.

I tak jak pisałem wcześniej przy Androidzie 6.0  - nie było tego problemu. Dodam że np z Kodi nie ma takiego problemu 5.1 jest . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomasz53444 napisał:

W Netflix widzę wszystkie ścieżki, 5.1 i 2.0 jednak po wyborze 5.1 ampli zachowuje się tak jak by nie dostawał sygnału - jest cisza. Natomiast po wyborze 2.0 od razu pojawia się dźwięk.

I tak jak pisałem wcześniej przy Androidzie 6.0  - nie było tego problemu. Dodam że np z Kodi nie ma takiego problemu 5.1 jest . 

 

przez brak wsparcia DD+ przez amplituner. Może kolejna aktualizacja przywróci konwersję w locie do DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.09.2018 o 22:24, akslow napisał:

przez brak wsparcia DD+ przez amplituner. Może kolejna aktualizacja przywróci konwersję w locie do DD.

Wsparcie jest na pewno w ampli - poprzednio w Androidzie 6.0 wszystko działało na ampli świeciło się DD+ i wszystko grało. 

Teraz po zmianie softu przestało działać -nastała cisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz53444 Ściągnij i sprawdź w Kodi: https://1drv.ms/u/s!Au5skpB5lX2R9hTclqv7ds77LJyQ  , na ekranie ampli powinien zaświecić się DD+

Jaki masz amplituner? Bo u mnie zarówno na Denonach AVR-X3400H i starszym AVR 1513 jest ok. Podłączone do boxa są przez HDMI.

W ustawieniach dźwięku DD na boxie masz auto?

Edytowane przez souacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...