Sign in to follow this  
downtown69

Problem z twrp

Recommended Posts

Witam wszystkich, problem jak w temacie. Żadne twrp  nie działa mi poprawnie... Po restarcie powraca do zablokowanego, jeśli zamiast komendy bootloader reboot wypne kabel i uruchomie telefon wejde Bez problemu, ale tylko do 1 uruchomienia. Przy ponownej próbie wejścia znów mam zblokowane. Macie na to jakiś patent? Zależy mi na instalacji miui Polska a przy każdej próbie kończy się bootlopem.

No to teraz dopiero mam problem :D ucegliłem telefon, lecz mogę wejść w twrp... i tu pojawia sie pytanie...jak wrzucić system skoro mi mix 2 nie posiada karty pamieci??

Edited by downtown69
literówka

Podłącz do pc w twrp i skopiuj.

Po wgraniu zrób "format data"(nie myl z wipe) bo będzie wisiał w bliżej nieokreślonym miejscu.

Lub go po prostu skasuj, twrp, zaawansowane - manager plików.

• Like 1

W TWRP komputer zwykle wykrywa telefon jako zwykłą pamięć jak w przypadku normalnie działającego telefonu. Po prostu podepnij telefon do kompa. Jeśli nie to wejdź w Mount/Montuj > Disable MTP/Wyłącz MTP > Enable MTP/Włącz MTP.

• Like 1

W tym problem że mojego telefonu nie widzi i nie widział jako pamięć masowa ( win 10) flashować mogę bez problemu... chociaż ostatnio Mi flash przestał ze mną współpracować :/ nie wiedzieć dlaczego. Do tej pory on mi ratował tyłek

Nie będzie widział jako pamięć masową - jako urządzenie w "komputer".

Chyba, że masz win 10 wersję K czy KN.

Można też użyć pendrive z przejściówką

Pożyczyłem lapka z win 7 i problem sie rozwiązał :) telefon przywitał mnie napisem miui 10 :)) było dużo pytań że przy aktywacji telefonu nie można wpisać hasla i trzeba  łączyc się otwartą siecią... mam na to sposób. Wystarczy wyjąć tackę sim i spokojnie można wpisać hasło wifi. Jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

• Like 1