ZduneX25

MIUI 8.8.23

Recommended Posts

Normalne... Wrzucasz na nowszy system, starszy, więc nic dziwnego, że powoduje to błędy.
I tu sie sam wkopałeś. Gdyby od momentu wydania najnowszej wersji odrazu był oficjalny post na forum a nie po 2-3 dniach to napewno było by mniej cegieł

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

2 minuty temu, simcold napisał:

tu sie sam wkopałeś. Gdyby od momentu wydania najnowszej wersji odrazu był oficjalny post na forum a nie po 2-3 dniach to napewno było by mniej cegieł emoji16.png

No nie. Radzę przeczytać całość posta, nie sam początek i już kwestię tematów o aktu Ci tłumaczyłem na PW i nie mam zamiaru robić tego 2x :). Cierpliwość to przydatna cecha :).

Skopiuj pliki z /vendor/etc/mixer_paths.xml

Między romami. W tym pliku chyba są ustawienia dźwięku - ich poziomów.

Tylko zrób kopię! Żeby można było przez TWRP wrócić w razie czego.

@Sylwester Nowaczyk

Chyba dużo zależy od samego urządzenia, z którym sparujesz telefon. W moim aucie np. w ogóle nie słychać powiadomień. Przeszukaj sklep,np. frazą BT audio to może znajdziesz jakąś aplikację od tego. 

• Like 1

Na wszystkich urządzeniach bt mam dźwięk powiadomień. Niezależnie czy słuchawka, głośnik, kino domowe czy radio w samochodzie na źródle bt audio.

Wysłane z Mi5

Na wszystkich urządzeniach bt mam dźwięk powiadomień. Niezależnie czy słuchawka, głośnik, kino domowe czy radio w samochodzie na źródle bt audio.

Wysłane z Mi5

Tzn, w ustawieniach bt w telefonie?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Na Mi 5s Plus mam problem przy przełączaniu obrazu w aparacie pomiędzy tylną kamerą a przednią i na odwrót, błąd na screenie. Nie występuje zawsze, jak wystąpi to wychodzę z aplikacji aparat, wchodzę i obraz jest ok. Ktoś też coś takiego zauważył? 97964244487fdb88c4817bbfb94dc965.jpg

MIUI 8.8.23

Redmi note 4 MTK

po paru dniach zauważyłem problem z GPS oraz z Net no i oczywiście bateria szybko pada....

Tak ogólnie to beznadziaja brak nazwy Operatora itd.

Tzn, w ustawieniach bt w telefonie?

Nie, na urządzeniach słyszę dźwięk powiadomień.

Wysłane z Mi5

11 godzin temu, grzybiarz91 napisał:

Na Mi 5s Plus mam problem przy przełączaniu obrazu w aparacie pomiędzy tylną kamerą a przednią i na odwrót, błąd na screenie. Nie występuje zawsze, jak wystąpi to wychodzę z aplikacji aparat, wchodzę i obraz jest ok. Ktoś też coś takiego zauważył? 

Raz mi się przydarzyło ale na romie 8.8.16, na 8.8.23 problem nie występuje. 

Na tej wersji mam problemy z aparatem. Tak jakby HDR coś mieszał, albo nie wiem. Wcześniej tego nie było. Co któreś zdjęcie wychodzi bardzo ciemne mimo słonecznej pogody. Mi8

Nie działa mi funkcja Telefon Jako Modem USB na Mi5,  Odpalam i po chwili się wyłącza, (sprawdzone na 2 kompach Win10, Linux to samo) rzadko używany ale jak potrzeba to nie działa. Miał ktoś taki problem? Na Mi MAX działa ;)

Telefon jako modem działa tylko jak jest uruchomione Wi-Fi w dodatku musi być połączone do sieci co nie ma sensu w tym przypadku ;(

Okej ogarnąłem temat i miałem APN w Nju ustawiaony z IPv6 i dlatego rozłączało połączenie. Jak jest IPv4 działa.

Edited by Shadow2k3

Jeszcze raz ją. Sprawdziłem. Zwyczajnie w Mi8 przestał działać HDR.  Przed zrobieniem zdjęcia na podglądzie jest okej, a po zrobieniu jest noc... Przy wyłączonym HDR zdjęcia wychodzą normalnie ale bez HDR. Funkcja sztucznej inteligencji raczej dziala

coś jest nie tak z tą wersją, Mi6 - totalnie muli, przy prostych czynnościach, aparat też zwolnił zdjęcie robi wyraźnie dłużej, bateria chyba bez zmian, ale samo urządzenie ma momenty totalnego zamulenia. 

2 godziny temu, rock'n'rolla napisał:

Spróbuj alternatywnej aplikacji. 

Dodatkowo aplikacja aparat chyba drenuje baterie. Fakt robiłem zdjęcia w pracy, ale raptem może 5 minut. Nie ma apki aparatu w opcjach oszczędzania baterii i faktycznie widze, że bateria leci na pysk. Miałem tak chyba też w wersji 8.8.9. Na camera zoom FX praktycznie w ogóle mi z HDR zdjęć robić nie chce, a działo. Trzeba nie raz czekać 5 sekund.. instalowałem ponownie soft i robiłem wipe cache. 

Dodatkowo jak się ustawi 120fps przy filmowaniu to af strasznie kiepsko działa. Ktoś z mi8 też tak ma? Bo nie wiem czy robić wipe. Mi5 bez wipe wytrzymała 2 lata zanim musiałem zareagować xd

Screenshot_2018-08-30-17-02-43-866_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2018-08-30-17-02-54-337_com.miui.securitycenter.png

Edited by stereo0

21 godzin temu, stefan011 napisał:

RN4 X nadal nie działa blokada aplikacji i wywala mipilot 

Działa i blokada i mipilot pobrany ze sklepu Play.

Rn4x 3/32

Sot na rn4x  .. 4h . Pilot po tej  aktualizacji trzeba dodać a i tak się nie zapisuje  więc każde wejście w pilota to jest dodawanie telewizor od nowa ..... plus masa  jakiś drobnych pier**l które nie działają .. nie polecam tego softu padaka 

• Thanks 1

1 godzinę temu, rock'n'rolla napisał:

@Stefan i @newelco

Ten pilot pozwala Wam czymkolwiek sterować? U mnie nie wykrywa żadnego urządzenia. 

Tak, klima AUX i tv Panasonic tx55costam.

[mention=16379]Stefan[/mention] i [mention=13110]newelco[/mention]
Ten pilot pozwala Wam czymkolwiek sterować? U mnie nie wykrywa żadnego urządzenia. 
Mi działa z kilkoma telewizorami, lecz nie używam tej apki w ogóle bo jakoś sterowanie z telefonu nie ułatwia życia

na ekranie blokady i po opuszczeniu belki powiadomień "piątek" jest w języku angielskim

Tapatalk - Xiaomi Mi6

5 godzin temu, 2zerozero7 napisał:

Sot na rn4x  .. 4h . Pilot po tej  aktualizacji trzeba dodać a i tak się nie zapisuje  więc każde wejście w pilota to jest dodawanie telewizor od nowa ..... plus masa  jakiś drobnych pier**l które nie działają .. nie polecam tego softu padaka 

potwierdzam SOT słabiutko ok 5h, co do pilota to nie wiem bo nie korzystam

na ekranie blokady i po opuszczeniu belki powiadomień "piątek" jest w języku angielskim

Tapatalk - Xiaomi Mi6

To samo na Mi note 3.

Na poprzedniej wersji miałem problem z rozmowami, rozmówcy często mówili , że mnie nie słyszą - mam nadzieję , że tutaj coś poprawiono.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

16 godzin temu, stereo0 napisał:

Jeszcze raz ją. Sprawdziłem. Zwyczajnie w Mi8 przestał działać HDR.  Przed zrobieniem zdjęcia na podglądzie jest okej, a po zrobieniu jest noc... Przy wyłączonym HDR zdjęcia wychodzą normalnie ale bez HDR. Funkcja sztucznej inteligencji raczej dziala

Sprawdzałem ustawienia HDR: auto, włączone - zdjęcia wychodzą OK, nie mam takiego objawu jak u Ciebie.

21 godzin temu, stereo0 napisał:

Dodatkowo jak się ustawi 120fps przy filmowaniu to af strasznie kiepsko działa. Ktoś z mi8 też tak ma? Bo nie wiem czy robić wipe. Mi5 bez wipe wytrzymała 2 lata zanim musiałem zareagować xd

Na mi8se też przy 120fps mam słaby autofocus

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...

Wiece jak uporać się z powiadomieniem pobierania "Female for english"? Nie mogę znaleźć opcji wyłączenia automatycznego pobierania tego języka. Przełączając na inne nic to nie daje.

Guest
This topic is now closed to further replies.