ZduneX25

MIUI 8.8.23

Recommended Posts

U mnie z kolei na RN5Pro w trybie PIP działa Youtube, Netflix, HorizonGo no i mapy Google. YouTube używam jako moduł pod Magika. O dziwo na tej wersji wszystko śmiga. Przynajmniej na razie...

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

A masz 8.8.3 xiaomi.eu? Jaka wersja magiska i jaki modul? Moze to od wersji youtube zalezy?

A masz 8.8.3 xiaomi.eu? Jaka wersja magiska i jaki modul? Moze to od wersji youtube zalezy?

Mam najnowszą Xiaomi.eu 8.8.23. Wersja Magiska 16.7 i do tego moduł Youtube Vanced.

YouTube używam jako moduł pod Magika. O dziwo na tej wersji wszystko śmiga. Przynajmniej na razie...

Pytanie było o YT a nie o jego modyfikacje. Tak, magisk + YT vanced działa.
Tak jak i cała kupka pewnie innych zamienników.

Jednak chyba nie o tym ten temat.

Ja mam problem już od dłuższego czasu na Mi5s. Ostatnia wersja jaka mi działa to GCam5.1.018-Arnova8G2-V1.7 ale ma problemy ze stabilnością na niektórych ustawieniach. Na 100% bardzo dobrze działa MOD B-S-G MGC_5.1.018.177470874.41362666__A7.0-8.1_MI5S_v2e. 

Druga apka robi fotki po 6-10MB :D

Jakby ktoś potrzebował linków to służę pomocą. 

Edited by rock'n'rolla

dzisiaj po raz pierwszy battery drop z 11 % do 0 i dlaczego świeci się na pomarańczowo info o bateri skoro ponad 30%?

received_520264035089992.png

kobiecie dałem mi 5 i coś napstrykała, ale rzeczywiście włączyła oszczędzanie dzięki :) ale battery dropa miała to pewnie bateria do wymiany ja sam sobie kupiłem s9+ może wymienię za rok na mi9 ale raczej będę połować na s10 :)

• Sad 1

To może być problem samej chmury, bo mi coś ostatnio synchronizacja kopii zapasowej zaczęła kuleć. 

Po przejściu z globala po pełnym wipe nie mam żadnych opisywanych problemów. Pozostał jedynie problem z głośnością rozmowy podczas wykonywania połączenia przez zestaw bt. Wystarczy przełączyć na chwilę na głośnik i z powrotem. Drugi problem to bardzo długi czas odblokowania ekranu przez mi band/amazfit, który na globalu nie występował. Sprawia to, że bezsensowne jest korzystanie z odblokowania bt - prędzej ekran się wygasi niż odblokuje.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

8 godzin temu, Grzegorz 81 napisał:
Już od dwóch aktualizacji mam ikonkę R na pasku, choć zasięg na full

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Roaming?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Panowie piszecie o problemach ze sklonowanymi aplikacjami po wgraniu najnowszej aktualizacji, ale zauważyliście coś takiego?

Screenshot_2018-08-28-13-44-25-603_com_miui.securitycenter.thumb.png.a469705f1fb5f7b1b1b0d14eb010ec52.pngScreenshot_2018-08-28-13-44-32-254_com_miui.securitycenter.thumb.png.c2eff9e6c97c06184182e8ae6acc673d.png

To jest nie przetłumaczone i jest to kolejne narządzie diagnostyczne? 

1 godzinę temu, zibi_k napisał:
RN5 - u mnie też sklonowało kilka aplokacji

Jeśli masz sklonowaną aplikacje, to zachowaj sobie jej dane, jakieś zdjęcia czy cokolwiek tam chcesz i wyłącz klonowanie aplikacji, telefon uruchomi się ponownie. Później włącz i sklonuj apkę ponownie.

Nie wiem jak to wygląda u kogoś kto nie ma żadnej seojej apki sklonowanej, ale też pewnie trzeba zrobić to samo.

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

1 godzinę temu, Vergiliusz napisał:

Panowie piszecie o problemach ze sklonowanymi aplikacjami po wgraniu najnowszej aktualizacji, ale zauważyliście coś takiego?

To jest nie przetłumaczone i jest to kolejne narządzie diagnostyczne? 

Na Mi8 jest po polsku, ale na Mi5Splus po angielsku.

First aid jest przetłumaczone na Mi 8, bo tłumaczenie zostało dodane przed jego wydaniem, ale nie przed wydaniem dla pozostałych modeli. Reszta modeli będzie miała to spolszczone w kolejnej aktualizacji.

• Thanks 1

27 minut temu, Orjon napisał:

Reszta modeli będzie miała to spolszczone w kolejnej aktualizacji.

Czy ktoś ma może informacje jak pewne i skuteczne jest to narzędzie? Na pierwszy rzut oka nie robi nic szczególnego, nic czego nie robiły by dotychczasowe apki w panelu sterowania.

Używałem tego ostatnio. Pewnie działa tak samo jak Windowsowe "Troubleshoot problems" :D U mnie wykrywa tylko to co inne narzędzia. Być może jest skuteczne w przypadku jakichś poważniejszych problemów.

P.S. Przestańcie cytować obrazki do ku*** nędzy! :D

• Like 1
  • Thanks 1

Kolejna powielona funkcja.

Wyszukuje mi następujące "błędy".

1. Za dużo opcji w ułatwieniach dostępu

Jest tam tylko 1 aplikacja aktywna - Tasker. Reszta nie ruszona.

2. Za dużo uprawnień admina

2 aplikacje, Tasker + znajdź urzadzenie

3. Włączony GPS

4. Włączony BT

5. Mivideo którego nie używam NIE ma dostępu do sieci.

Czyli, ustawić jak po wipe i będzie OK.. kolejny "megapomocnik" który sugeruje nie używać telefonu.

Już się zastanawiałem czy by jakoś tych wszystkich ulepszaczy i poprawiaczy pracy nie wywalić. Możliwe, że tak na prawdę to nie wpłynęło najlepiej na wydajność i czas pracy.

• Like 2

Czy mógłby mi ktoś napisać, jak wygląda kwestia ustawień bluetooth ze sparowanym zestawem, np soundbar? Czy jest więcej możliwości ustawień niż tylko multimedia lub kontakty? Chodzi mi o to, że podczas słuchania muzyki przez soundbar słyszę także wszystkie powiadomienia, co jest mocno irytujące.
Czy tak to u was wygląda, jak poniżej?
54b016e84190948b41b30358843a9793.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Jakiś czas temu wgrałem miui 8.8.9 na xiaomi mi 8 dzisiaj próbowałem aktualizować do 8.8.24 i nie ma szans ani normalnie ani .zip próbowałem też zainstalować ponownie TWRP bo z tego co widzę mi je wywaliło bo ciągle zamiast się odpalić to jest znaczek "mi" i włącza się telefon niezależnie co bym zrobił  i teraz co zrobić z TWRP. 

O wystarczyło zainstalować inne 

Edited by Avenis

Chyba w ogóle skasowali opcję zmiany regionu.
Wcześniej [nie wiem ile wersji temu] była normalnie, później była ale nie dało się jej uruchomić. Teraz jej w ogóle nie ma w ustawieniach.

Dnia 25.08.2018 o 13:01, rock'n'rolla napisał:

Moim zdaniem dyskusja o nowych wersjach ROMów jest zupełnie bez sensu w przypadku osób, które nie robiły wipe przed przejściem na MIUI 10. Co tydzień mamy pełen wachlarz problemów, które mogą mieć różne podłoże, niekoniecznie związane z nową wersją. 

To jest dobra uwaga!

Ale niezłośliwie, zapytam powtarzając czyjeś wcześniejsze pytanie, czy nasze dysklusje mają w ogóle sens,  skoro chyba raczej nie trafiają do deweloperów (nie znalazłem potwierdzenia teg tu na forum). Mamy więc kącik frustratów, ew grupę wsparcia.

A w temacie - wróciłem do MIUI 9, bo ta wersja 10 to wielkie niedziałające jak należy "nieporozumienie". (Po full wipe tez mi nie działa jak należy). Przy okazji dowiedziałem się, że po downgradzie bez full wipe system rzuca non stop cora. Kolejne rozczarowanie....

29 minut temu, bratek napisał:

czy nasze dysklusje mają w ogóle sens,

Teoretycznie, tak mają, bo ludzie mogą dzięki temu zdecydować, czy chcą ryzykować aktu, czy nie, praktycznie, naaah... każdy i tak leci na złamanie karku, byle być pierwszym, byle zaktualizować, a potem pisze tutaj, że "mi nie działa". Niektóre z błędów dot. Xiaomi.eu, inne ogólnie MIUI, te od Xiaomi.eu udaje się naprawić także dzięki zgłoszeniom na forum tutaj, czy an głównym.

32 minuty temu, bratek napisał:

Przy okazji dowiedziałem się, że po downgradzie bez full wipe system rzuca non stop cora. Kolejne rozczarowanie....

Normalne... Wrzucasz na nowszy system, starszy, więc nic dziwnego, że powoduje to błędy.

17 godzin temu, Sylwester Nowaczyk napisał:
Czy mógłby mi ktoś napisać, jak wygląda kwestia ustawień bluetooth ze sparowanym zestawem, np soundbar? Czy jest więcej możliwości ustawień niż tylko multimedia lub kontakty? Chodzi mi o to, że podczas słuchania muzyki przez soundbar słyszę także wszystkie powiadomienia, co jest mocno irytujące.
Czy tak to u was wygląda, jak poniżej?

Nikt nie może spojrzeć w swoje ustawienia i napisać, czy jest więcej możliwości niż u mnie?

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Tak trudno edytować cytowany post?

Guest
This topic is now closed to further replies.