Skocz do zawartości

valuebasket - opinie


xdaavi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

OSTRZEGAM I NIE POLECAM !

Dnia 17 września 2015 zamówiłem u nich Aparat cyfrowy Nikon D7200.

W opisie było że wysyłają w ciągu 2-6 dni roboczych.

Wcześniej zamawiałem u nich obiektyw i w ciągu tygodnia miałem go już u siebie, czym wzbudzili moje zaufanie.

Status zamówienia na aparat nie zmieniał się więc gdy minęło 6 przepisowych dni wysłałem w dniu 29.09.2015 zapytanie.

Otrzymałem odpowiedź „Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację, niestety mamy małe opóźnienie w dostawie od producenta. Zrobimy wszystko aby wysłać Pana zamówienie jak najszybciej”

W momencie zamawiania aparatu stan dostępności w sklepie wynosił 6 szt. Po otrzymaniu tej odpowiedzi sprawdziłem i dostępnych było 14 szt. Więc albo sprzedają towar którego nie mają na stanie albo kłamią ! Na allegro też sprzedaż trwała w najlepsze.

Czekam dalej… Znów nic się nie dzieje wież ponownie wysyłam zapytanie 2.10.2015 otrzymuje odpowiedź „Bardzo przepraszamy za wynikłe opóźnienie. Skontaktowałem się bezpośrednio z magazynem odnośnie Pana przesyłki. Otrzymałem informację, że Pana przesyłka zostanie wysłana na początku przyszłego tygodnia.”

Jednocześnie otrzymuję kod rabatowy na 40 zł w ramach przeprosin.

Mija obiecany początek tygodnia i nadal nic się nie dzieje więc wysyłam kolejne ponaglenie.

7.10. 2015 r. Otrzymuje odpowiedź. „Niestety Pana zamówienie na aparat nie zostało jeszcze wysłane. Z informacji jakie posiadamy z magazynu Pana zamówienie zostanie wysłane pod koniec tego tygodnia.”

Miedzy czasie ilość aparatów w sklepie zmienia się na 51 sztuk i jednocześnie z wcześniejszych 36 miesięcy gwarancji w opisie jest już tylko 24.

Po mojej ostrej odpowiedzi otrzymuje kolejną odpowiedz w dniu: 9.10.2015 r „Niestety mamy opóźnienie w wysyłce Pana zamówienia, jeśli nie życzy Pan sobie dłuższego oczekiwania ma Pan pełne prawo do anulowania zamówienia i zwrotu Pana wpłaty. Zgodnie z nowymi informacjami jakie otrzymaliśmy za magazynu Pana zamówienie zostanie wysłane dopiero w przyszłym tygodniu.”

Więc wkurzony dalszym zwodzeniem i oszukiwaniem wysyłam prośbę o anulowanie zlecenia i natychmiastowy zwrot pieniędzy (w piątek z samego rana). Zlecenie zostaje anulowane dopiero w poniedziałek, a ja dostaje odpowiedź.

„Pana zamówienie zostało anulowane. Dział finansowy wykona zwrot Pana wpłaty na to samo konto z którego wpłata wpłynęła do kilku dni roboczych.”

Odpisałem że żądam natychmiastowego zwrotu pieniędzy bo już wystarczająco długo byłem cierpliwy. Zwrot pieniędzy otrzymałem po wielu mailach i upominaniu się 15.10.2015.

Podsumowując … BANDA OSZUSTÓW i KRĘTACZY, prawdopodobnie najpierw zbierają pieniądze a dopiero potem zakupują sprzęt. Zwodzą i oszukują klientów obracając ich pieniędzmi.

Na maile i wiadomości ze strony odpowiadają najwcześniej po 24 godzinach, infolinia podana na stronie jest nieczynna – nikt się nie zgłasza. Wiec jakiekolwiek szybkie załatwienie sprawy jest niemożliwe!

OSTRZEGAM I NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nie polecam tego sklepu. Zepsuł mi się telefon, który od nich kupiłem. Od 2 miesięcy próbuje się doprosić o naprawę gwarancyjną (jest jeszcze na gwarancji), a oni bezczelnie zamykają moje zgłoszenia i nie chcąc przyjąć telefonu do naprawy / wymiany chociaż jak byk przy każdym sprzedawanym produkcie informują że jest on objęty gwarancją, którą bez problemów realizują.
NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...