Skocz do zawartości

Miband 3 folia ochronna.


robi173

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na Gearbeście też 5 sztuk, dwie od razu poszły na zmarnowanie a trzecia jakoś na razie leży ale dobrej jakości to one nie są. Aha, jak założysz te z Chin i po wygładzeniu nadal będą widoczne pęcherze to jest szansa, że na drugi dzień samoistnie znikną, przynajmniej u mnie tak było.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie na Aliexpress swojego MiBand3 otrzymałem 2 folie (nie pokrywające całego ekranu) i powiem szczerze, że to badziewie jest. Pęcherze zniknęły, ale na "rogach" się odkleja, gdyż nie są one pozaginane, tylko prosta folia, a wyświetlacz jest zakrzywiony. Daj znać jak działa ta mk3, jeżeli zdecydujesz się na zakup :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w gearbest za 0.54$ 2szt. Takie w żółtej foli ochronnej. Pierwsza na zmarnowanie, drugą nakleiłem idealnie przykładając płaską powierzchnię później lekkie podgrzanie suszarką i dociśnięcie boków (gdzie wyświetlacz jest już zaokrąglony). Folia już ponad tydzień trzyma i sie nigdzie na bokach nie odkleja. Nie zakrywa całej powierzchni ale góra jest chroniona czyli najbardziej podatne miejsce na zarysowania w moim przypadku.

3mk chyba pogrzało z tą ceną. Gdyby kosztowało z. 14.99 bym się jesCze zastanawiał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zakupie na Aliexpress swojego MiBand3 otrzymałem 2 folie (nie pokrywające całego ekranu) i powiem szczerze, że to badziewie jest. Pęcherze zniknęły, ale na "rogach" się odkleja, gdyż nie są one pozaginane, tylko prosta folia, a wyświetlacz jest zakrzywiony. Daj znać jak działa ta mk3, jeżeli zdecydujesz się na zakup default_smile.png

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka



Dostałem podobny zestaw i..
Folia jest OK. Ona jest 3 warstwowa
W środku jest ta właściwa miękka folia która po nalożeniu jest OK. Jak z czasem zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dostałem podobny zestaw i..
Folia jest OK. Ona jest 3 warstwowa
W środku jest ta właściwa miękka folia która po nalożeniu jest OK. Jak z czasem zobaczymy
Wiem, ze 3-warstwowa. Przyklejalem juz wiele folii i szkieł na różne ekrany. Ale niestety dwie zmarnowałem. Zamówiłem nowe i zastosuje porade kolegi z postu wyżej, że użyje suszarki do poddania sie folii na zagięciach :)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przyszły dzisiaj do mnie folie na MiBanda 3 z gearbestu (5 za jakieś ~7,5zł). Co to samej folii jest bardzo dobrze, idealnie się przykleiła (nigdzie nie odstają) i chroni cały najbardziej narażony przód opaski. Jedynie u mnie minus, bo jest jeden duży bąbel którego nie mogę usunąć, jak nie zejdzie przez noc to jutro drugie podejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Chelsey i @meriox widze, że na mb3 jest jak na mb2 czyli różne ekrany. Ja miałem taki ładny prawie biały w mb2 czyli kolor neutralny, a żona miała niebieskawy bardziej zimny. Tutaj @Chelsey ma taki ładny neutralny a @meriox zimny :) Spoko, żona na obecnym też ma zimny kolor, a ja mam BIPa i bateria prawie 2 miesiące, a jak chodzę z GPS po górach (2x w miesiącu) to około 30 dni ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...