Jump to content

Telefon nie chce się ładować


Agata2018

Recommended Posts

Hej, 
mniej więcej dwa miesiące temu kupiłam Redmi Note 4 w autoryzowanym MiStore w Krakowie. Telefon jak do tej pory działał bez zarzutu.
Około tydzień temu zauważyłam, że czasem przestaje stykać mi ładowarka (podobnie jak telefon, oryginalna). Sprawdziłam, że nie jest to kwestia ładowarki do działa na innych telefonach bez problemu. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, na początku wyłączała się tylko czasem, potem trzeba było jakoś odpowiednio ułożyć telefon, dziś jak styknie to święto...

Wiem jak wygląda procedura wysyłania tego telefonu na gwarancję, ale chciałabym zapytać czy ja mogę coś zrobić, żeby nie musieć go na ten okres tracić? Czy faktycznie musi pojechać do naprawy?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U mnie miałem ten sam problem tylko po wymianie płytki nie ma żadnej poprawy. Nie ma znaczenia czy dociskam taśmy itd tak jakby problem z softem, bateria? Miał ktoś taki problem? Nie będe nigdzie telefonu odsyłał ponieważ micenter sobie z tym nie poradzi. po wymianie gniazdka teleofn i tak jest zależny od ułozenia kabla. Testowane różne kable i ładowarki więc tak jakby coś w telefonie nie łączyło ale to nie gniazdko.. 

Edited by Cipek
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...