pingwin_corp

Wyciszanie połączenia Mi Band 3

Recommended Posts

Cześć :) Dziś przyszła opaska, ku mojemu zdziwieniu, a automatu zaktualizowała się i jest PL :D mam natomiast problem z odrzucaniem połączeń :( jak ktoś dzwoni, to niezależnie czy wciskam przycisk, czy przytrzymuje, na opasce znika info że ktoś dzwoni a tel jak dzwonił tak dalej sobie dzwoni :/ działa ta funkcja u Was?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie na Xiaomi Redmi Note 4 również działa bez problemu.
Krótkie naciśnięcie na ekranie wycisza połączenie, natomiast dłuższe przytrzymanie przycisku pozwala na odrzucenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi również działa bez problemu, ale musiałem na galaxy s7 dużo ustawień pozmieniać, aby wszystko działało bez zarzutu (mam na myśli apkikację MiFit na android) - dodać do aplikacji niemonitorowanych przy baterii, nadać wszelkie możliwe uprawnienia, pozwolić na ustawienia administratora w opcjach aplikacji (w opcjach tel nie apk), pozwolić na wyświetlanie apk na wierzchu, pozwolić na wszystko w ustawieniach "dostęp specjalny" i pewnie jeszcze coś było. Wejdz w ustawienia w tel, aplikacje i znajdz MiFit i tam popatrz co można jeszcze zmienić na plus (bateria, uprawnienia, brak usypiania apk) oraz poszukaj w ogólnych ustawieniach aplikacji. Nie wiem jak z Twoim tel, ale samsungi mają dość skomplikowane te ustawienia (pewnie z racji bezpieczeństwa). Owocnego poszukiwania.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem że jak wyciszę połączenie z opaski to nie słychać dzwonka ale następuje wyłączenie również dźwięków w telefonie. A zależy mi tylko na wyciszeniu połączenia.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Używam notify & fitness i również nie mogę odrzucić połączenia przychodzącego jedynie wyciszyć...

Uprawnienia sprawdzałem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jest możliwość wyłączenia tego wyciszania połączenia ? Teraz w zimie jak pracuje to jak odkrywam rękaw kurtki to przypadkowo samo wycisza mi połączenie i automatycznie nazwa kontaktu znika mi z mibanda.  Chciałbym żeby dzwonilo i wyświetlało kontakt cały czas. Używam mibanda tylko po to aby wiedzieć kto dzwoni czy muszę odebrać czy mogę oddzwonić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now