Skocz do zawartości

Wyciszanie połączenia Mi Band 3


pingwin_corp

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Dziś przyszła opaska, ku mojemu zdziwieniu, a automatu zaktualizowała się i jest PL :D mam natomiast problem z odrzucaniem połączeń :( jak ktoś dzwoni, to niezależnie czy wciskam przycisk, czy przytrzymuje, na opasce znika info że ktoś dzwoni a tel jak dzwonił tak dalej sobie dzwoni :/ działa ta funkcja u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również działa bez problemu, ale musiałem na galaxy s7 dużo ustawień pozmieniać, aby wszystko działało bez zarzutu (mam na myśli apkikację MiFit na android) - dodać do aplikacji niemonitorowanych przy baterii, nadać wszelkie możliwe uprawnienia, pozwolić na ustawienia administratora w opcjach aplikacji (w opcjach tel nie apk), pozwolić na wyświetlanie apk na wierzchu, pozwolić na wszystko w ustawieniach "dostęp specjalny" i pewnie jeszcze coś było. Wejdz w ustawienia w tel, aplikacje i znajdz MiFit i tam popatrz co można jeszcze zmienić na plus (bateria, uprawnienia, brak usypiania apk) oraz poszukaj w ogólnych ustawieniach aplikacji. Nie wiem jak z Twoim tel, ale samsungi mają dość skomplikowane te ustawienia (pewnie z racji bezpieczeństwa). Owocnego poszukiwania.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

A jest możliwość wyłączenia tego wyciszania połączenia ? Teraz w zimie jak pracuje to jak odkrywam rękaw kurtki to przypadkowo samo wycisza mi połączenie i automatycznie nazwa kontaktu znika mi z mibanda.  Chciałbym żeby dzwonilo i wyświetlało kontakt cały czas. Używam mibanda tylko po to aby wiedzieć kto dzwoni czy muszę odebrać czy mogę oddzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...