Jump to content

MIUI 8.8.16

Recommended Posts

Czy ktoś spotkał się z takim błędem. Nie mogę zainstalować teraz żadnej wersji. Telefon się nie uruchamia. W TWRP->reboot mam informację No OS Installed! Are you

Przy próbie instalacji roomu taki komunikat na czerwono i koniec 
Updater process ended with error: 7 
Error installing zip file 'sdcard/xiaomi.eu_multi_Mi6_8.8.16_v10-8-0-zip'|

E: String resource 'tw_aroma_btn not found. Using default value.
Jaką wersję twrp używasz? Aktualną?

Wysłane z MI 6

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ustawienia > Ekran blokady > Włącz ekran przy powiadomieniach 

Zadam jedno pytanie. Dlaczego wrzucacie np w piatek aktualizacje 8.8.16 a postu nie ma dla tej wersji. Po czym jezeli ktos o vos zapyta odnosnie tej wersji w watku 8.8.9 to dostaje bana..... Btw. Ja

Na ten moment to się budują, więc nic nie wskoczy nowego. Ewentualnie dzisiaj w nocy, ale raczej jutro z rana.

Posted Images

18 godzin temu, Immortel napisał:

Jaką wersję twrp używasz? Aktualną?

Wysłane z MI 6

Problem po części rozwiązałem. Miałem zainstalowane TWRP https://androidfilehost.com/?fid=817550096634770285 
I nie mogłem zainstalować kompletnie żadnej wersji systemu. Pomogło zainstalowanie najnowszego TWRP stąd 
https://eu.dl.twrp.me/sagit/ wszystko się ładnie zainstalowało. Natomiast wciąż nie działa główny aparat. Można tylko kręcić filmy. W menu serwisowym widnieje taki błąd. Czy to jest uszkodzony aparat czy coś nie tak z systemem?

Screenshot_2018-08-21-20-30-39-359_com.android.camera.pngScreenshot_2018-08-22-08-03-37-821_com.miui.bugreport.png

1 godzinę temu, Voltron napisał:

Też brak jakichkolwiek powiadomień z fb, w uprawnieniach suwaki włączenia powiadomień - na szaro

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Miałem tak po instalacji 8.8.9

Pomogło odinstalowanie i ponowne zainstalowanie FB

Może to głupie pytanie, ale odkąd przeszedłem z 9.5 na 10, ekran telefonu wybudza się za każdym razem, gdy dostaję powiadomienie z Messengera / WhatsAppa, a nawet gdy zmienia się piosenka na Spotify -- można to gdzieś wyłączyć? Za cholerę nie mogę znaleźć takiej opcji.

W końcu się przełamałem i przeszedłem na MIUI 10.
Po pierwszym uruchomieniu zaskoczony jestem szybkością działania.
Na minus niestety brak nazwy operatora na pasku, niby nic a jednak razi. Druga sprawa na minus to braki w tłumaczeniu i brak temperatury na pasku po rozwinięciu.
Kolejna sprawa to po włączeniu wifi znika nazwa trybu sieci.
Cały pasek po rozwinięciu przypomina ten z ajfona, niezbyt mi to pasuje.
Ktoś powie, że czas zmienić przyzwyczajenia ale jednak po co zmieniać na siłę to co było dobre?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

• Like 1

Co może być przyczyna w MI6? Od kilku wersji pojawia się problem z pobraniem oprogramowania. Wchodząc w ustawienia/wersja miui/sprawdź dostępność aktualizacji/pobierz wyświetla się błąd jak w załączonym pliku. Natomiast jak pobiore ręcznie i kliknę zainstaluj z pliku pojawia się informacja że urządzenie zainstaluje plik w TWRP mogę tylko kliknąć anuluj ponieważ klikając TAK nie reaguje.

Pozdrawaim

Screenshot_2018-08-26-14-19-58-422_com.miui.bugreport.png

android system - 50% to jednak trochę przesada
U mnie 20,2%. Przechodziłem na tą wersję z xiaomi.eu stable bez wipe i jestem w szoku jak pięknie bateria trzyma.

Musisz wejść w Pavel Sterowania i tam w uprawnieniach aplikacji odszukać Aktualizacje i nadać im prawa do odczytu pamięci.

Dnia 26.08.2018 o 14:31, stanley82 napisał:

Co może być przyczyna w MI6? Od kilku wersji pojawia się problem z pobraniem oprogramowania. Wchodząc w ustawienia/wersja miui/sprawdź dostępność aktualizacji/pobierz wyświetla się błąd jak w załączonym pliku. Natomiast jak pobiore ręcznie i kliknę zainstaluj z pliku pojawia się informacja że urządzenie zainstaluje plik w TWRP mogę tylko kliknąć anuluj ponieważ klikając TAK nie reaguje.

• Thanks 1
Bateria tragedia, ja full wipe. Na 8.8.23 android system 9% więc git

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

No nie wiem czy tragedia. Dotychczas na MIUI 9 ładowałem co dwa dni,
Na MIUI 10 po dwóch dniach mam jeszcze 70%. d6fce0381d3786fdac845f81b1e8350a.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...