keiw

Mikey 3.x.x Pl

Recommended Posts

Przecież MiKey nie miał ikony w pasku powiadomień. Była ikona włożonych słuchawek, która wkurzała. Jak chcesz mieć właśnie taką ikonkę, to pobierz poprzednią wersję MiKey'a.

Edited by keiw

Widzę problem z niemożliwością instalacji MiKey cały czas nierozwiązany. Dodam tylko, że po aktualizacji systemu do wersji 5.6.19 problem pozostaje cały czas.

Tak. Instaluje się bez problemu. Niestety przy próbie nadpisania na wersję polską (aktualizacja) pojawia się ten sam błąd.

Przecież to normalne, że na wersję PL nie zainstalujesz - zupełnie inne podpisy aplikacji.

Jeśli wersja PL nie chce się zainstalować "na czysto", tzn. po usunięciu poprzednich wersji MiKey'a, to musi być kwestia uprawnień w pliku AndroidManifest.xml, o których jest mowa w tym wątku.

Niestety nic na to nie zaradzę.

Ten plik znajduje się w aplikacji, nie zmienisz tego skoro keiw nic nie poradzi.

Czyli ten sam problem co mój opisany wcześniej... Może nowa wersja pl coś zmieni. Pożyjemy, zobaczymy.

Szkoda... też chciałbym żeby działała. Oryginał działa ale właśnie... te krzaczki. To już z dwojga złego wolę pozostać przy pół działającej wersji 1.4.1 :(

Można prosić o ponowny upload poprzednich wersji (np. wszystkich w jednym archiwum)? Linki podane na tym forum wygasły. Może jakaś poprzednia wersja będzie działać.

Przepraszam, jeżeli kogoś 'zeźlę' ale nie mogę znaleść info o apce na IOS - czy takowa istnieje? Czy jest możliwe używanie mikeya na iphonie 5c?

Próbowałem zainstalować tą aplikacje na moim nowym Redmi Note 3 i mi się nie udało. Ale na starym MyPhone Next zainstalowała się bez problemu.

Ma ktoś pomysł czemu się tak stało?

Pamiętałem by zaznaczyć w opcjach możliwość instalacji aplikacji z obcych źródeł.

Witam. Również mam problem z instalacją MiKey 3.2.2_784 PL na Mi Note z MIUI 6.1.28, wykłada się podczas instalacji. Chińska po zeskanowaniu kodu na opakowaniu od MiKeya zainstalowała się bezproblemowo

Witam, czy udało się komuś rozwiązać problem z instalacją Polskiej wersji tej aplikacji? Czy może problem jest nie do przeskoczenia?

Ja próbuje ją zainstalować z podanych linków ale pod koniec mam błąd iż nie udało się zakończyć tego procesu a dokładnie jest to czerwone kółko z krzyżykiem.

Chińska wersja działa bez problemów ale połapanie się w tych " krzaczkach" do łatwych nie należy.

Ja mam wersję MiKey_3.0.1_multi_xiaomi.eu i mi na 6.1.28 działa bez problemu.

Dajcie 2-3 maile na pw to wam wyślę może będzie też u was działało.

Ale czy instalowałeś tą wersję Mikey na MIUI  6.1.28 czy na jakiejś wcześniejszej wersji a dopiero później aktualizacja MIUI?

No i u mnie na MIUI 6.2.4 komunikat aplikacja nie została zainstalowana

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

3 minuty temu, adikpl napisał:

No i u mnie na MIUI 6.2.4 komunikat aplikacja nie została zainstalowana

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

No to szkoda, że nie pomogłem 

W najnowszym MiKey 3.2.3_790 doszedł string z informacją:

"抱歉android6.0及以上版本 不再支持耳机孔米键" - czyli, że w Android 6.0 i wyżej MiKey nie jest obsługiwany.

Hej, pozwólcie że podepnę się do tematu z pytaniem - czy Wam na Mi4 Mikey działa na zablokowanym fonie? Mam ustawioną np latarkę i żeby ją włączyć mikeyem muszę najpierw przynajmniej wybudzić fon do ekranu blokady. Odblokowywać co prawda nie muszę, wystarczy że ekran świeci, ale jak ekran jest Off to Miguzik nie działa.

Właśnie próbowałem instalacji MiKey_3.0.1_multi_xiaomi.eu i MiKey_3.2.2_784_PL

Niestety żadna nie daje się zainstalować. Jedyna jaka wchodzi to chińska apka z tymi ich krzakami :(

RedMi Note 3 Pro Global Dev 6.4.28

Guest
This topic is now closed to further replies.