Skocz do zawartości

Mikey 3.x.x Pl


keiw

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież MiKey nie miał ikony w pasku powiadomień. Była ikona włożonych słuchawek, która wkurzała. Jak chcesz mieć właśnie taką ikonkę, to pobierz poprzednią wersję MiKey'a.

Edytowane przez keiw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalne, że na wersję PL nie zainstalujesz - zupełnie inne podpisy aplikacji.

Jeśli wersja PL nie chce się zainstalować "na czysto", tzn. po usunięciu poprzednich wersji MiKey'a, to musi być kwestia uprawnień w pliku AndroidManifest.xml, o których jest mowa w tym wątku.

Niestety nic na to nie zaradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Próbowałem zainstalować tą aplikacje na moim nowym Redmi Note 3 i mi się nie udało. Ale na starym MyPhone Next zainstalowała się bez problemu.

Ma ktoś pomysł czemu się tak stało?

Pamiętałem by zaznaczyć w opcjach możliwość instalacji aplikacji z obcych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, czy udało się komuś rozwiązać problem z instalacją Polskiej wersji tej aplikacji? Czy może problem jest nie do przeskoczenia?

Ja próbuje ją zainstalować z podanych linków ale pod koniec mam błąd iż nie udało się zakończyć tego procesu a dokładnie jest to czerwone kółko z krzyżykiem.

Chińska wersja działa bez problemów ale połapanie się w tych " krzaczkach" do łatwych nie należy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, pozwólcie że podepnę się do tematu z pytaniem - czy Wam na Mi4 Mikey działa na zablokowanym fonie? Mam ustawioną np latarkę i żeby ją włączyć mikeyem muszę najpierw przynajmniej wybudzić fon do ekranu blokady. Odblokowywać co prawda nie muszę, wystarczy że ekran świeci, ale jak ekran jest Off to Miguzik nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie próbowałem instalacji MiKey_3.0.1_multi_xiaomi.eu i MiKey_3.2.2_784_PL

Niestety żadna nie daje się zainstalować. Jedyna jaka wchodzi to chińska apka z tymi ich krzakami :(

RedMi Note 3 Pro Global Dev 6.4.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś nadal nie chce się zainstalować MiKey to mam tu aplikację która na pewno działa, sprawdziłem na swoim Redmi 3.

 

https://drive.google.com/file/d/0B0IycTNp5FszWkpGcWNZai1rcGc/view?usp=sharing

Zainstalowałem się. Jak przyjdą przyciski to przestaje

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...