Skocz do zawartości

MIUI v6


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zainstalowałem 5.5.29 i już widzę że z ekranu blokady nie można w prawo wejść do dialera (w lewo do aparatu jest ok).

Po przesunięciu palcem w pawo jest tapeta blokady nie można już nic zrobić i trzeba wciśnąć power żeby zgasł ekran, następnie znowu power i w górę i jest dialer :(

Wiem. To nasza wina. W sensie trzeba uaktualnić moda na to. Swype działa jak jest blokada/wzór czy odblokowanie z MIbandem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Redmi Note WCMDA i nie mogę zainstalować nic powyżej 5.5.8, zawsze wywala błąd (używam TWRP 2.8.5) próbowałem zarówno romy z en.miui.com jak i nasze polskie. Próbowałem 5.5.29PL, 5.5.22PL, oraz 5.5.15en, 5.5.22en, 5.5.29en.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji 5.5.22 był występował błąd słuchawek a mianowicie po wciśnięciu,"dżeka" od słuchawek i późniejszym odłączeniu dźwięk tel się zawiesza tzn nie słychać w glosniku nic zarówno rozmowcy jak i dźwięku polaczenia jak by tel nie widział odłączenia słuchawek moje pyt czy to samo jest w wersji 5.5.29??

Edytowane przez kubek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez mobileuncle działa, telefon mam też podgłośniony, coś zauważyłem że w wersji z 22 mam takie coś że czasami jak odblokuje telefon to sie ekran nie załącza i trzeba baterie wyjmowac

 

Mam podobnie też czasami u mnie  taki objaw występuje na wersji V6 5.5.15 i zastanawiam się czy nie wrócić do V5 i pytanie jak to zrobić w miarę bezboleśnie, aby nie utracić danych w telefonie?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy to wy nie róbcie... Zaraz miałby pełno crashów systemu albo nawet bootloopa i później płacz na forum.

Kopia MIUI niestety nie działa wstecz, a kopia danych aplikacji w chmurze nie jest już wspierana.

Najlepszym wyjściem będzie chyba Titanium Backup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po aktualizacji do najnowszej wersji oprogramowania mam nietypowy problem. Korzystam często z aplikacji Yanosik, do tej pory wszystko było Ok, a teraz nie słychać komunikatów głosowych. Sprawdzalem wszystkie ustawienia w głośności i w programie, bez efektu. Ma ktoś ten sam problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Używam Redmi Note od dość długiego czasu ale jeden problem mnie bardzo irytuje... Brak odpowiedniej ilości miejsca w pamięci telefonu.

 

Mam kupionego Folder Mounta ale to nie jest rozwiązanie a raczej obejście problemu. Czy zna ktoś działający sposób na zamianę miejscami kart SD ?

 

Kiedyś gdzieś czytałem że przez TWRP można takie coś zrobić ale teraz już nie potrafię tego ponownie znaleźć. Będę wdzięczy za jakiekolwiek pomysły.

 

Pozdrawiam:

Gunman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Używam Redmi Note od dość długiego czasu ale jeden problem mnie bardzo irytuje... Brak odpowiedniej ilości miejsca w pamięci telefonu.

Mam kupionego Folder Mounta ale to nie jest rozwiązanie a raczej obejście problemu. Czy zna ktoś działający sposób na zamianę miejscami kart SD ?

Kiedyś gdzieś czytałem że przez TWRP można takie coś zrobić ale teraz już nie potrafię tego ponownie znaleźć. Będę wdzięczy za jakiekolwiek pomysły.

Pozdrawiam:

Gunman

Na 4.1 się dało, nie wiem czy na miui v5 też działa ale wystarczyła podmiana w vold.fstab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej,

Sprawa dotyczy Redmi Note (model najstarszy, ten bez LTE).

Troszkę nietypowa sytuacja. Osoba, która wciąż siedzi na MIUI5 (wersja stable jakoś z okolic początku 2014 r.) zdecydowała się wreszcie na aktualizację. Poprosiła mnie o pomoc, ale przy tak dużym skoku wersji, to trochę zgłupiałem i nie wiem, jaką metodą powinienem to zrobić. Bo coś czuję, że po prostu przez aplikację Aktualizacje to się nie uda.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...