Skocz do zawartości

MIUI v6


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już 5.4.2. Wszystko śmiga , ale jest małe ale.

Brak możliwości wysyłania SMS. Odbieram nie wysyłam.

Jakieś sugestie ?

mimo sdfixa nie moge bezposrednio robic zdjec na karte sd. "selected location isn't writable". jakies pomysly ?

mimo sdfixa nie moge bezposrednio robic zdjec na karte sd. "selected location isn't writable". jakies pomysly ?

Może w ustawieniach kamery należy ustawić - priorytet zapisu- na karcie SD?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, znalazłem coś ciekawego dla Redmi Note Pro z MIUI v6, dla zaawansowanych:

 

Miui6 stunning Advanced Settings modules:

http://en.miui.com/thread-101168-1-1.html

 

Ciężko w ogóle o jakikolwiek opis, jeden z komentarzy:

 

 

 

this is xposed,miui tools,status bar,xblost tool,tinned status bar,etc

 

W paczce zip znajdują się takie apki:

http://screenshooter.net/101983509/hjurths

 

Szczególnie ta pierwsza ciekawa ;)

 

Nie mam pojęcia czy to w ogóle działa, wgrywamy przez recovery TWRP, nie mam pojęcia czy będzie powodować bootloop.

 

Jeżeli jest ktoś chętny i nie boi się stracić dane (np. dopiero co wgrał v6) to może spróbować wgrać i dać znać czy działa i jak to działa ;)

Ew. jest szansa uceglenia fona, jeżeli nie ma poradnika czy tam programu do odratowania to nie polecam.

Edytowane przez checkmate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie obyło się be problemow. W przypływie głupoty zainstalowalem aktualizacje poprzez OTA i telefon był nie do uzytku. Flash poprzez Flashtoola i telefon odżył . Zainstalowalem wersje 5.4.2 z postu #121 i działa bardzo dobrze i nie narzekam. Dlatego nie ma co marudzic i instalować bo cegiełki raczej mieć nie będziemy gdyż zawsze można od nowa flashowac. Ogółem to Acid odwalił kawał dobrej roboty :)

Tapniete z Redmi Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie.

A co może być problemem kiedy Titanium Backup pokazuje mi że zewnętrzna karta SD jest chroniona przed zapisem? W ustawieniach jest podane że android 4.4. może ograniczyć dostęp.

Czyli co? na andku 4.4. nie zapiszę danych na zewnętrznej SD?

 

-------------------

 

ok. sdfix załatwił sprawę.

Edytowane przez matijas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problem z zainstalowaniem 5.4.17 przez TWPR? nie chciało mi się wogóle zainstalować a gdy zrobiłem wipe zainstalowało ale po zainstalowaniu zatrzymuje się na logo Miui Polska i nic nie idzie, pozostaje jedynie wyciągnięcie baterii bo na nic nie reaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciągu nie mam możliwości wysyłania SMS. Reszta bez zastrzeżeń.

Ktoś ma jakiś pomysł na uzdrowienie tego problemu ?

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

mialem tak samo dzis. po walce doszedlem do nr centrum sms ktory nie byl wpisany, podalem z listy i pomoglo.

Edytowane przez sebby64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Miałem wpisany numer operatora ale bez prefiksu +48.

Zadziałało.

Dzięki.

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

5.4.17 śmiga.czasem w programie pocztowym wywala "nieprawidłowe hasło", ale bez FC.

Super robota Acid.

Wysłane z mojego HM NOTE 1W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze po podłączeniu telefonu wieczorem, rano budzę się i zawsze odpalone jest Recovery :/ mam ktoś podobny problem?

Ja mam taki problem ze po podłączeniu telefonu wieczorem, rano budzę się i zawsze odpalone jest Recovery :/ mam ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze zauważył problem, że czasami po odpięciu słuchawek w note wcdma, telefon myśli ze słuchawki dalej są podpięte?, skutkuje to np brakiem dzwonka lub powiadomień, dzieje się tak na v6 note wcdma

u mnie to samo... :/ jakies pomysly ?

restart nie pomaga. wciaz brak dzwiekow tak jakby sluchawki byly podlaczone a nie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jeszcze zauważył problem, że czasami po odpięciu słuchawek w note wcdma, telefon myśli ze słuchawki dalej są podpięte?, skutkuje to np brakiem dzwonka lub powiadomień, dzieje się tak na v6 note wcdma

Też tak mam, tylko ja mam dodatkowo rozwalone wejście jacka. O dziwo, w przeciwieństwie do osoby powyżej restart pomaga. Ale nawet nie muszę się uciekać do takiego rozwiązania, bo zwykle wystarczy podpiąć słuchawki jeszcze raz i się chwilę nimi pobawić (pogrzebać - rozwalone wejście, wiadomo, trochę luzu w środku) i odłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...