Skocz do zawartości

MIUI v6


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

@Zeltor Mam tą samą wersje TWRP co Ty i mi póki co działa normalnie :-\ przedtem mialem jakąś wcześniejsza niestety zapomniałem jaka a sprawdzał nie będę bo SPFlashtool murowany ;-)

@sebby64 nawet o tym nie wiedziałem ale sprawdziłem i mam ten sam problem co Ty dodatkowo zauważyłem ze przy próbie zmiany dzwonka na inny za pomocą domyślnego systemowego narzędzia, ciągle tylko wyszukuje, nie pokazuje żadnych dzwonków a jak ktoś do nas zadzwoni to on słyszy sygnał dzwonienia, nam się nic nie wyświetla na ekranie ze ktoś dzwoni a później po zablokowaniu ekranu nie da się go wzbudzić, zapalają się tylko czerwone diody i pomaga jedynie wyciągnięcie baterii bo dłuższe przytrzymanie przycisku zasilania daje tyle co nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5.3.26 strasznie dziwnie działa wskaźnik baterii, podłączyłem telefon wieczorem, zostawiłem żeby się ładował i poszedłem spać, przebudziłem się w nocy i odłączyłem telefon, potem znowu się położyłem i nic z nim nie robiłem, gdy wstałem o 5 było 96% bateri, o godzinie 8:00 popatrzyłem na komórke było 90%, teraz przyszedłem z pracy i o godz 14:50 jest 86%, w pracy pobawiłem się trochę telefonem i dziwi mnie to że spadło tylko 4% a jak spałem i nic nie robiłem to tez 4%. Do telefonu podłączony jest Miband, nie mam  włączonego wifi ani gps, aktywna tylko jedna karta sim, na wcześniejszych romam wydaje mi się że było to bardziej stabilne szczególnie na v5 stable telefon trzymał mi 5-7 dni przy moim uzytkowaniu i bateria schodziła regularnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie cały czas od około 10 rano utrzymuje się na 86% i nie spada do teraz, może poniżej 90% trzyma normalnie, najgorsze jest to że nie wiadomo jak naprawde wygląda stan baterii, normalnie po 2-3 dniach używania miałem jeszcze ponad 50% a teraz mam nie całe 20 i ładuje bo boję sie nagłego rozładowania, miejmy nadzieję, że wkrótce to poprawią:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się soft v. 6 do redmi Note na stronie z softami a nie na forum. Ale tak pokręcono opis że już nie wiem który należy zainstalować? Btw co to za model redmi Note 1s? Bo i do niego jest na stronie miuipolska v.6:-)

Tapatap by Oneplus One

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wgraniu 5.4.2 wyskakuje wciaz jakas mala aktualka 5.4.3 (7mb) w opisie jakies chinskie bugfix :)

zauwazylem ,ze po przejsciu na v6 pojawia sie u mnie kilka razy dziennie problem z dotykiem , i tak sie zastanawiam czy to jest wina wgrania v6 na v5 czy poprostu przypadlosc nowej wersji badz jakiejs opcji/programu ?

i jeszcze taka sytuacja ,ze jak ktos dzwoni to raz wyswietla mi jego nazwe z ksiazki a raz tylko jego numer. tez tak macie czy to tylko u mnie wystepuje? uzywam dwoch kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam od początku na v6 problem z nazwą dzwinącego, raz pokazuje raz nie, poza tym czasami zamiast ikon folderów pokazuje mi czarne kwadraciki, tylko restart pomaga. Kiedy mam włączoną aplikacje wyświetlaną poziomo nie mogę zmienić jasności podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...