Skocz do zawartości

MIUI v6


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

Takie coś ktoś wrzucił na xda:
bbs.ydss.cn/thread-521606-1-2.html
183811kr3wgisripwyrwbb.jpg

Podobno jutro ma być publiczny build MIUI6 na Redmi Note. ;)

OT: A Redmi 1 na różowo wraz z 1S więc pewnie to oznacza, że nic nie dostaną użytkownicy tych modeli. Mam nadzieję, że Xiaomi dotrzyma obietnicy i beta testy MIUI6 na Redmi 1 ruszą w lutym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest juz 5.2.11. Od wersji bodajże 5.2.6 uzywam produkcyjne. Praktycznie są jakieś drobne bugi, ale jak dla mnie, nie są one istotne/dokuczliwe/nie wpływają znacząco na komfort użytkowania.

Aparatu akurat nie sprawdzalem praktycznie, ale jeśli chcesz, to mogę jakiś konkretny test wykonać :)

Wysyłane z mojego HM NOTE 1W za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o to, abyś spróbował użyć go w słabo oświetlonym pokoju - jeśli obraz będzie płynny, bug jest usunięty. Sam już nie wiem, od której wersji to mi dokucza, ale do tej pory się nie poprawiło (jeśli chodzi i MIUI V5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy dobrze rozumiem, że ten V6 dla naszego RedMi Note wersji MTK6592 to jest ten rom co widnieje na górze w dziale download dla V6? ten podpisany Mi Note?? w wersji 5.2.13?? codename: note?? Proszę o odpowiedź, bo czekałem na ten update w wersji PL!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym forum piszą, że MIUI Multilang powinien wyjść do końca marca, więc to nie aż tak długo. Błędy też w wersjach testowych są ciągle usuwane, więc myślę, że warto mieć nadzieję na dość sprawnie działający system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...