Skocz do zawartości

MIUI v6


bololabich

Rekomendowane odpowiedzi

Rom zostawiam u siebie tylko po to żeby zgłaszac ich programistom błędy. NIe chce mieć za przeproszeniem dziurawego ścierwa

 

@Acid jak będziesz potrzebował kogoś do testów wersji MiuiPolska smiało pisz. Tak Chinczyków trzeba pogonić

 

 

@Edit

Bałem sie go zostawić na nob bo czułem że ogniwo mi się przeładuje, nie zamiast ładowania był spadek procentów. 

 

 

Drain jest ogromny :/

Edytowane przez PolskaWTF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwile zainstalowałam bete i co mnie uderzyło to brak możliwości odblokowania drugiej karty SIM a co za tym idzie nie mogłam w ogóle przejść do przeglądania systemu.

Kwestia baterii rzeczywiście jest bardzo ciekawa ;)z 50% nagle się robi 72% po restarcie. Ale schodzi jak diabli.

Wróciłam do poprzedniego systemu ponieważ potrzebuję mieć dostępne obie SIM'ki.

 

Ale fajnie, że coś się w końcu ruszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie mediatek nie wypuścił źródeł na lolipopie wiec póki co a pewnie to jeszcze długo potrwa ( a i tak jak to jest w przypadku mediateku dostaną tylko najnowsze procki) lolipopie nie będzie. I szczerze mówiąc według mnie nie ma szans by note na mediateku kiedykolwiek go dostalo

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTEW przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bigota.d.miui.com/5.1.14/miui_HMNoteW_5.1.14_2a36b18a9b_4.4.zip

patrzcie co znalazłem ;d

 

@ nie zauważyłem żadnych napraw, może jest stabilniejszy ale to w czasie wyjdzie, nadal przyciski nie podświetlają, latarka nie działa, i nw co tam jeszcze.

Edytowane przez Damian799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam niestety możliwości gdyż nie posiadam ani opaski ani zegarka, w wersji stabilnej na pewno będzie działać :)

I jak naprawili bug z baterią ?

@ w cpu-z nadal pokazuje pojemność 1000 mah dam znać ile wytrzyma bateria po jakimś czasie

Edytowane przez Damian799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ściągam JDownloaderem, ale coś mi się zdaje że bateria nadal szybko schodzi, naładuje go jeszcze do końca i zobaczę jak będzie :)

@ja wgrywam twrp 2.7.0.0 bez żadnych wipe na najnowszego 37.0 potem to już z miui 6 aktualizuje na nowszą

Edytowane przez Damian799
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości... jest jakiś sens w tym, że pchacie się w ten rom, pomimo że nie został przeznaczony dla was?

Pal sześć, jak ktoś chce i umie to zrobić ale widzę, że zaczynają się pytanie świeżych użytkowników. 

Instalacja cwm, twrp.. ok ale potem trzeba będzie wrócić do stocka bo nasz rom może nie działać z custom recovery.

 

No i tu lista bugów - chyba daje do myślenia:

Bugs in KitKat Beta:

- search does not work in T9 dialer
- no backlight navigation keys
- does not work runtime ART
- OTG not work
- after the firmware is not displayed photos from the DCIM folder in Explorer and Gallery in the phone and through the card reader on the computer too are not displayed. Photos only sees Root Explorer.
The decision to remove the built-in gallery and put QuickPic
- is not determined by the incoming call is not displayed and contact number on the screen inscription Incoming VoiceCall
- not working flashlight
- jumping the battery stats, for example, was 65 % , was 100 %
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid, szczerze mowiac jest to bardziej ciekawosc z nuta niecierpliwego wyczekiwania, poniewaz jakby nie bylo na wiele telefonow jest KitKat juz w standardzie. Dodatkowo ja ciagle mam problem z mediami co juz mnie doprowadza do szewskiej pasji - sluchanie porysowanej plyty cd. :/ Zmienilam rom I jest lepiej, ale nadal nie jest to cud miod malina. Mialam nadzieje na v39 stable bo dlugo nic nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...