Skocz do zawartości

Xiaomi na testy


ŁysyMajonez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam pytanie czy jest możliwość uzyskania jakiegoś telefonu Xiaomi do testów dla firmy? Pracuję w dziale IT gdzie przygotowujemy telefony dla przedstawicieli handlowych a mamy ich z 50 i zastanawiamy się nad tą marką. Miał ktoś podobny temat i wie do kogo z takim pytaniem uderzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ŁysyMajonez napisał:

Mam pytanie czy jest możliwość uzyskania jakiegoś telefonu Xiaomi do testów dla firmy? Pracuję w dziale IT gdzie przygotowujemy telefony dla przedstawicieli handlowych a mamy ich z 50 i zastanawiamy się nad tą marką. Miał ktoś podobny temat i wie do kogo z takim pytaniem uderzyć?

Heh... Takie rzeczy, to tylko w... ;)

Jestem pewien, ze producent Wam nie udostępni, podobnie jak dystrybutor. Możesz próbować z którymś ze sklepów, ale przypuszczalnie to też nie przejdzie.

Najlepszą - tak przynajmniej myślę - opcją będzie zakup jednego urządzenia, a po pozytywnych testach któregoś z użytkowników, dokupienie kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Nezumi napisał:

ABCData bardzo chętnie udostępnia... Może nie takie ilości, ale na pewno kilka sztuk mają, przecież rozsyłają po serwisach technologicznych, więc uderzałbym do nich, albo do jakiegoś większego partnera jak np. x-kom.

Nez... proszę Cię... ;) 

Niebezpodstawnie napisałem, że dystrybutor nie udostępni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Nezumi napisał:

Tabletowo dostaje sprzęt na testy, to samo Pirzu, czy też SpidersWeb dostają niektóre modele na testy, więc coś tam jednak daje.

Ale Ty porównujesz redakcje do kogoś, kto chce telefon dla własnego widzimisię tak naprawdę... Nie tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mrosi napisał:

Ale Ty porównujesz redakcje do kogoś, kto chce telefon dla własnego widzimisię tak naprawdę... Nie tak...

Jeżeli firma jest w stanie zaproponować dla dystybutora cokolwiek w zamian, to czemu nie? ABCData udostępni np sprzęt na 2tyg. Nie mówię tutaj o 50 sztukach, ale np 5 na test i to tyle. Mogą zyskać klienta na dodatkowe 45szt., a nic nie stracą tak na prawdę. Kwestia dogadania i podejścia polskiego oddziału Xiaomi do tego. Spróbować zawsze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nezumi napisał:

Jeżeli firma jest w stanie zaproponować dla dystybutora cokolwiek w zamian, to czemu nie? ABCData udostępni np sprzęt na 2tyg. Nie mówię tutaj o 50 sztukach, ale np 5 na test i to tyle. Mogą zyskać klienta na dodatkowe 45szt., a nic nie stracą tak na prawdę. Kwestia dogadania i podejścia polskiego oddziału Xiaomi do tego. Spróbować zawsze warto.

Nez... Jak myślisz, dlaczego napisałem, że dystrybutor nie udostępni telefonu na takie testy...? Rozmawiałem z przedstawicielem dystrybutora, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. I dlatego napisałem, że nie ma najmniejszych szans na takie rozwiązanie.

To dwie całkowicie różne bajki. Testy w redakcji, gdzie efektem jest recenzja, artykuł, czyli coś, co promuję markę i produkt. A tu...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...