Skocz do zawartości

Hulajnoga Xiaomi M365 Problem


Areq123

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

z uwagi na to, że gdy zwróciłem się bezpośrednio do firmy Xiaomi z problemem, dotyczącym mojej hulajnogi,  którą zakupiłem w sieci Sferis.pl (lecz upieram się, iż nadal jest to produkt firmy Xiaomi, chyba że się mylę) - zostałem po prostu olany otrzymując lakiniczną odpowiedź, iż problem nie dotyczy Xiaomi, gdyż nie są oni stroną w sprawie. I tyle w temacie. Jak rozumiem - klient frajer, który kupił sprzęt u innego dystrybutora niż Xiaomi kupuje już inny produkt. Gratuluję podejścia do klientów. Tak więc - dziękuję Xiaomi. Ale do rzeczy. Problem z hulajnogą dotyczy logowania do aplikacji Xiaomi, która wymaga ode mnie utworzenia konta, zalogowania się, wyszukania hulajnogi poprzez bluetooth i.....wszystko byłoby ok. Niestety nie jest. Na końcu aplikacja wymaga ode mnie jakiegoś cudownego 6-cyfrowego kodu, którego niestety ani nie tworzyłem, ani niestety nie znam. Czy ktokolwiek miał z tym problem? Dodam, że według informacji zasięgniętych w sieci - posiadam hulajnogę w wersji europejskiej. Próbowałem logować się zarówno z poziomu europejskiego jak i chuńskiego regionu i.....wszystko o d... potłuc. Czy ktokolwiek jest w stanie powiedzieć o co chodzi? Czuję się jakby ktoś trochę nabił mnie w butelkę. Gdybym wiedział, że będą występowały takie problemy to być może zdecydowałbym się na produkt jakiejś innej firmy. Sama hulajnoga jeździ bardzo fajnie. Niestety zakupiłem produkt, który nie jest pełnowartościowy, skoro nie mogę korzystać w pełni z jego możliwości. Pozdrawiam. Arek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Trzeba zrobić reset ustawień (trzymasz włączanie, hamulec i gaz).

Cytat

You have to be patient. Hold the break lever and hold the throttle lever while pushing power button. M365 starts a show of peeping and back light blinking. Keep holding the buttons and wait until front light switches on and off, too. After that little disco show the password is reset.

https://www.youtube.com/watch?v=srCnhD64L0s

 

Edytowane przez qubap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...