Skocz do zawartości

Zwariowane powiadomienia (lub brak) w aplikacji Facebook i Messenger - jak ustawić?


pilchu1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od razu zaznaczam, że przeszukiwałem forum w celu rozwiązania moich przypadków lecz nie były to pełne rozwiązania, które nie odniosły sukcesu. I proszę o wyrozumiałość - mam androida od 3 dni - wcześniej Windows Phone (więc sami już wiecie, że jest zielono),ale juz do tematu: Podstawowe infot to tel - Xiaomi redmi note 5 - Global, Android Oreo, Miui 9.5.19.0

Najpierw aplikacja Facebook- otóż powiadomienia w ogóle nie funkcjonują, mimo iż jak jestem w aplikacji to sa czerwone cyferki :) Dostałem może z dwa powiadomienia i koniec. Wczoraj dla testów ustawiałem rożne ustawiania i koleżanka wysylała mi like, komy i zaczepki (na oko z 10) i żadnego powiadomienia nie dostałem. Oszczędzanie energii zawsze wyłączone, autostart i uprawnienia, przeinstalowanie apki i nic - czy macie na to pomysł? Czy jak komuś działają powiadomienia to podzieliłby sie swoimi ustawieniami ?

Messenger - tutaj totalne szaleństwo - powiadomienia wariują, jest ich w porównaniu do Fb az nadmiar (na ekranie blokady, w belce, w dymkach itp) a do tego sa tez jakies poboczne powiadomienia których nie da się zamknąć - to na ZRZUCIE. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, jak ustawić powiadomienia aby usunąc pozycje 1 i 2 ze zrzutu ekranu ? w Messenger zależy mi generalnie na dymkach (tych kropkach pływajacych z awatarem i ewentualnie powiadomienie na ekranie blokady - w belce juz nic nie msui sie pojawiac jak sa te kulki latające. Jakieś sugestie ?

Pomożecie zielonemu użytkownikowi Xiaomi ?

Screenshot_2018-08-10-08-41-46-306_com.miui.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...