Skocz do zawartości

Mi band 3 - ciągły pomiar pulsu


klijakub

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, klijakub napisał:

Dzięki, to widziałem, ale to jest wykrywanie tętna gdy zaczynam jakąś aktywność fizyczną z tego co widzę, a jak siedzę to nie będzie działać

Będzie. To chyba działa inaczej. Wykrywa minimum co 1, 5, 10, 30 minut a jak wykryje aktywność to częściej od ustawionej wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem miband1 bez pulsometru moje dane ze snu niczym się nie różniły  od miband1s,miband2 i teraz miband3 tzn.nie są jakieś super dokładne skoro rzadko kiedy opaska wykrywa przebudzenie jak w nocy np.wstaję do kibelka-mimo ustawionego asystenta snu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem MiBand3 i jest to moja pierwsza opaska. Używam ją od 2 dni i rzeczywiście nie wykrywa mi przebudzenia na nocną toalete. Mam tylko głęboki sen i płytki, a przebudzeń brak. Czy to po jakimś czasie asystent snu się "nauczy" że to pobudki?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, podepnę się.
Mam problem z częstotliwością pomiaru tętna.
Pomimo ustawienia ciągłego pomiaru tętna z częstotliwością co 30 min, w aplikacji widzę, że tętno jest mierzone co 5 minut. 
Ktoś miał podobnie?

EDIT

W sumie tętno jest mierzone przypadkowo, co 5, 10, 15, 20 czy 40 minut.
Wina aplikacji? Używam Mi Fit.

Edytowane przez PannaNatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć,

teraz ja mam zagwozdkę. 

Dioda mierząca puls napier... cały czas w momencie wyłączenia treningu biegowego. 

Kończę biegać, zamykam trening w aplikacji, a ona ciągle miga na zielono. Ustawienia ciągłego mierzenia pulsu są wyłączone. 

Ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Przy normalnym pomiarze pulsu gaśnie jak należy. 

Nieco irytujący temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...