ZduneX25

MIUI 8.8.9

Recommended Posts

To chyba oczywiste, że przechodząc z romu stable na cotygodniowe aktualizacje systemu w wersji rozwojowej takie rzeczy mogą się dziać..

Cotygodniowe aktualizacje nie są dla tych, którzy chcą zainstalować system i nie przejmować się niczym innym, tutaj jeśli faktycznie coś się dzieje, wypada zrobić czystą instalację z uwzględnieniem wipe, sprawdzić we własnym zakresie czy nie uda się usunąć "usterek"  a jeśli nie, zgłosić to w odpowiedni sposób. Ciężko byłoby w tydzień napisać aktualizację do poprzedniego ROMu, a później przeprowadzić pełną procedurę testową na wszystkich modelach, których mogą używać użytkownicy i wypuścić bugfixy :)

nie od dzis jestem uzytkownikiem miuipolska :) wiem co i jak tutaj moze dzialac a co nie. Jednak nie mam możliwości bo nie ma globala jeszcze na mi8se.

Robilem czystą instalację. No nic poczekam, może sie naprawi

Dnia 17.08.2018 o 09:49, Acid napisał:
Dnia 15.08.2018 o 17:16, weah napisał:

Witam, U mnie na poprzedniej wersji karta dodana w GPay działała poprzez zbliżeniowo telefonem. Teraz nie działa. Safetynet test wypada że Failed. Nic nie zmieniałem więc czemu teraz nie działa?

Safetynet działa. Sprawdź inną apkę. Musi działać bo to się nie zmienia z wersji na wersję, jest to na stałe wpisany fingerprint z wersji stable. Sama apka Google Pay musi być aktualna. Sprawdź

U mnie niestety nie działał, mimo aktualnej wersji wipe dalvika i ponownej instalacji, ale już w 8.8.16 działa. Pozdrawiam

Codzienne tapety blokady działają tylko na domyślnym motywie, bynajmniej nie działają na tych co używam.

Jak mogę zmienić zamykanie apek w podglądzie menu przesuwając je w górę zamiast w bok?

Dnia 18.08.2018 o 09:36, Voltron napisał:

wlasnie przeszedlem z china stable na ten rom... Czytnik lini papilarnych działa masakrycznie wolno, animacje klatkują, telefon ogolnie bardzo zwolnił.... Mi8SE.

Ehh... czekam az wyjdzie global

ja zrobiłem tak samo, ale u mnie bez problemów działa Mi 8 SE na tej wersji xiaomi.eu

• Like 1

@Stefanilla po kilku godzinach szybkość wróciła do normy, natomiast bateria szybciej leci (w nocy jak wszystko jest wyłączone to widać)

Moge zainstalować 8.8.2 jak mam teraz 8.8.9?

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

75776f640257a356b9d141ef195ace8c.jpg

Edited by Voltron

Dnia 20.08.2018 o 06:51, Voltron napisał:

Moge zainstalować 8.8.2 jak mam teraz 8.8.9?

Przypuszczam, że bez Format Data (przywracanie ustawień fabrycznych) się nie obejdzie. Zawsze jest to zalecane w przypadku powrotu do starszej wersji ROMu.

Przy okazji, można edytować posty tak, żeby puste wiersze nie zajmowały połowy strony wątku? Spróbuj, zaręczam że da się...

Witam! Dziś wpadł nowy Mi Max 3 w dodatku z odblokowanym BL, więc o połowę roboty mniej. Cały wieczór testów i zabawy - póki co, nie zauważyłem nic niepokojącego. Oczywiście poza nieco przekombinowanym wyglądem MIUI 10 (belka skrótów, suwaki regulacji - moje prywatne zdanie po przesiadce 9) oraz dokonaniu zupełnie niezrozumiałych zmian (np. usunięcie nazwy operatora z paska powiadomień).

Guest
This topic is now closed to further replies.