ZduneX25

MIUI 8.8.9

Recommended Posts

na ekranie blokady nie rozwija się listwa przełączników

do ustawienia w sekcji powiadomienia i pasek stanu

Tapatalk - Xiaomi Mi6

Robaczki mam pytanie
Czy to że na ekranie blokady nie rozwija się listwa przełączników to tak zostanie czy to bug ?
5977ac31d214dc946be7076f59c4d7dc.jpg
  • Like 1

Cześć, jestem nowy tutaj i zielony w tych sprawach, dzisiaj udało mi się odblokować bootloader i wgrać najnowsze xiaomi.eu na Mi Note 2. Widzę jednak, że za każdą aktualizacją są jakieś większe czy mniejsze problemy. Co sądzicie, czy za każdą aktualizacją wystarczy po prostu aktualizować przez OTA czy jednak lepiej żeby ominąć bugi co tydzień aktualizować przez TRWP z całkowitym wyczyszczeniem wszystkiego?

Może mi ktoś jaśniej napisać o co chodzi z tym antiroll back dla redmi note 5 ? Jestem zielony , a jestem bardzo ciekaw. Z góry dzięki za odpowiedź

10 godzin temu, Mateusz1992 napisał:

Może mi ktoś jaśniej napisać o co chodzi z tym antiroll back dla redmi note 5 ? Jestem zielony , a jestem bardzo ciekaw. Z góry dzięki za odpowiedź

Jakieś czary związane z tym żeby nie instalować starszego miui na nowsze zdaje się. Głowy nie dam, internet kłamie, a to tyle co wiem

Mały update:

Aplikacja aktualizacje widziała nagle nową wersję. Dokładniej tą samą którą zainstalowałem. No ale pobrałem, zainstalowałem i safetynet śmiga aż miło. Może gdzieś tam w trakcie ktoś wrzucił poprawkę. 

Jest problem na RN4X z powiadomieniami. Od początku MIUI 10 nie wyświetlają się na ekranie blokady, ikony powiadomień. Po rozwinięciu górnego paska jest wiadomość ale nie wyświetla się ikona po przyjściu. Wszystkie ustawienia są prawidłowo ustawione. To jest jakiś bug, czy tak już będzie?

Edited by gwalberg
  • Like 1

Redmi Note 3 pro (Kenzo) bardzo słaby zasięg wifi. Na poprzednim 8.8.2 to samo. Czy ktoś ma podobnie?

Edited by kobo

Jestem mile zaskoczony baterią. Przez noc zeszło 2%, godzina SOT przy muzyce w tle pochłonęła niespełna 6% baterii. Mam nadzieję, że taka tendencja się utrzyma.

1 godzinę temu, conrad_s napisał:

czyli na mi5 Google Pay po tej aktualizacji przestanie działać? to nie nie ma co aktualizować...

Dlaczego ma przestać działać? Gdzie takie coś wyczytałeś? 

Mam zainstalowane 8.8.9 xiaomi.eu na MI5 i Google Pay działa. SafetyNet zielone. 

7 minut temu, srgn1 napisał:

Dlaczego ma przestać działać? Gdzie takie coś wyczytałeś? 

Mam zainstalowane 8.8.9 xiaomi.eu na MI5 i Google Pay działa. SafetyNet zielone. 

ludzie wcześniej pisali że mają problemy, widocznie na mi5 działa ok, dzięki za info

• Like 1

Witam

u mnie na Redmi 4 pro po instalacji ww softu brak możliwości zainstalowania niektórych aplikacji np. instagram.

a część aplikacji znikło

ma ktoś podobnie?

1 godzinę temu, Robcik napisał:

Jestem mile zaskoczony baterią. Przez noc zeszło 2%, godzina SOT przy muzyce w tle pochłonęła niespełna 6% baterii. Mam nadzieję, że taka tendencja się utrzyma.

Potwierdzam na mi4c, jeśli taki stan rzeczy się utrzyma to będę się bał dalej aktualizować żeby coś nie spieprzyli, protestuje kilka dni i napiszę jak to wygląda.

4 godziny temu, tomiq napisał:

Witam

u mnie na Redmi 4 pro po instalacji ww softu brak możliwości zainstalowania niektórych aplikacji np. instagram.

a część aplikacji znikło

ma ktoś podobnie?

Mam identycznie na RN3Pro. Pytałem na forum ale nikt nie zajął stanowiska i nie przyszedł z pomocą. Poczekajmy, może ktoś to przeczyta i znajdzie rozwiązanie.

Nie mogę zainstalować Torque Pro (OBD 2 & Car) v1.8.202, ale są alternatywne programy, które działają.

Podczas instalacji z pliku wgranego ręcznie wyskakuje na ostatnim ekranie X Aplikacja nie została zainstalowana.

Edited by dudcov
Uzupełnienie

Przed chwilą, dudcov napisał:

Mam identycznie na RN3Pro. Pytałem na forum ale nikt nie zajął stanowiska i nie przyszedł z pomocą. Poczekajmy, może ktoś to przeczyta i znajdzie rozwiązanie.

ja sciągnąłem z apk mirror i zainstalowało się

a jakich apk Ci brakuje?

2 godziny temu, dudcov napisał:

Nie mogę zainstalować Torque Pro (OBD 2 & Car) v1.8.202, ale są alternatywne programy, które działają.

jak można to proszę o info jaki błąd wyskakuje przy próbie instalacji (z GP ?) czy plik wgrany recznie, mi po aktualizacji skasowała Automapę błąd w GP 505

Ustawiłem w Powiadomieniach własny dźwięk dla SMS. Nazwa dzwonka została zapisana. Niestety po odebraniu SMS-a odtwarzany jest dźwięk inny niż ten, który ustawiłem. Ktoś pomoże? (Mi 5).

Edited by wolf

40 minut temu, wolf napisał:

Ustawiłem w Powiadomieniach własny dźwięk dla SMS. Nazwa dzwonka została zapisana. Niestety po odebraniu SMS-a odtwarzany jest dźwięk inny niż ten, który ustawiłem. Ktoś pomoże? (Mi 5).

Nie, bo nie ma takiej możliwości. Dlaczego? Poczytaj wątek ten i jeden, lub dwa poprzednie.

Nie będę przy każdotygodniowej aktualizacji powtarzał wpisu. Wystarczy czytać opisy aktualizacji cotygodniowych.

I proszę nie spamować wpisami typu "nie mogę ustawić dzwonka sms", bo polecą warny.

Nie, bo nie ma takiej możliwości. Dlaczego? Poczytaj wątek ten i jeden, lub dwa poprzednie.
Nie będę przy każdotygodniowej aktualizacji powtarzał wpisu. Wystarczy czytać opisy aktualizacji cotygodniowych.
I proszę nie spamować wpisami typu "nie mogę ustawić dzwonka sms", bo polecą warny.
Właśnie sprawdzałem. Mi5 xiaomi.eu 8.8.9. w powiadomieniach aplikacji sms po zmianie dźwieku Sms zmienia i odtwarza zmieniony. Wiec dziala jak powinno bez problemu.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dnia 11.08.2018 o 14:42, esem napisał:

Jak w załączeniu. Syf.

Identyczna sytuacja, w kazdym dziale w ustawieniach... Jak to naprawic? Wipe cache i dalvik byl

Edited by mrosi
Nie ma to jak przewalić cytowany post wraz z obrazkami...

Potwierdzam na mi4c, jeśli taki stan rzeczy się utrzyma to będę się bał dalej aktualizować żeby coś nie spieprzyli, protestuje kilka dni i napiszę jak to wygląda.

U mnie po instalacji grzał się i bateria leciała. Ale dziś już się uspokoiło i mimo, że bateria ma już prawie 3 lata jest nieźle.
Pozdr

Mi4c

1 godzinę temu, simcold napisał:

Właśnie sprawdzałem. Mi5 xiaomi.eu 8.8.9. w powiadomieniach aplikacji sms po zmianie dźwieku Sms zmienia i odtwarza zmieniony. Wiec dziala jak powinno bez problemu.

Ech...

Kiedy Wy się nauczycie czytać ze zrozumieniem...

Cytuję, powtarzam po raz wtóry:

"MIUI 10 8.7.19

• Poprawki tłumaczenia
  • Zaktualizowane UI w Muzyce
  • Możliwość ustawienia dźwięku otrzymania SMS oddzielnie od powiadomień (Android 7.x)"

Czyli, bo znów ktoś nie zrozumie, możliwość ustawienia dźwięku sms mają tylko urządzenia z Androidem 7.x. Pozostałe, nawet jeśli uda się ustawić po "piracku", poprzez sekcję Powiadomienia, działają lub nie. To loteria.

Proszę więc nie pisać więcej o ustawianiu dźwięku sms, bo za każdy taki wpis, a także taki, nie dotyczący aktualizacji, poleci warn.

EOT

12 minut temu, mrosi napisał:
  • Możliwość ustawienia dźwięku otrzymania SMS oddzielnie od powiadomień (Android 7.x)"

Dokladnue tak jak piszesz. Ja nie mowilem ze jest inaczej. Tylko na miuiPro na andku 8 jest normalnie mozliwosc ustawienia dzwieku sms.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, simcold napisał:

Dokladnue tak jak piszesz. Ja nie mowilem ze jest inaczej. Tylko na miuiPro na andku 8 jest normalnie mozliwosc ustawienia dzwieku sms.

Czego dotyczy ten wątek? MIUI Pro czy MIUI Polska/EU...?

Koniec offtopu.

2 godziny temu, SLiM napisał:

@mrosi kilka osób miało problem z tematami w tym i chyba poprzednim build to dodam tu taki temat od kolegi z 4pda. Jest w kilku miejscach do poprawki tłumaczenie , może komuś się przyda i zrobi z tego użytek.

Odkryj ukrytą treść

gNGtxCLl.pngTe7QyJjl.pngwkH0REml.png

MIUI+10+Stock+Stile.mtz

Motyw, który zlinkowałeś zmienia część tłumaczenia interfejsu na Rosyjski. Na przykład w aplikacji "Pliki" czy "Aktualizacje" ;-)

1 godzinę temu, QBAQ napisał:
Motyw, który zlinkowałeś zmienia część tłumaczenia interfejsu na Rosyjski. Na przykład w aplikacji "Pliki" czy "Aktualizacje" ;-)

Już masz poprawiony , wszystko po polsku , podziękuj sir @Orjon mi się nie chciało :grin:

MIUI+10+Stock+Stile_fix.mtz

Edited by SLiM
  • Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.