Skocz do zawartości

MIUI10 nowa karuzela tapet z opcją wyboru własnych zdjęć.


SLiM

Rekomendowane odpowiedzi

Na filmiku pokazana jest nowa funkcja w karuzeli tapet, dodano możliwość wczytywania własnych zdjęć które pokazują się zarówno na ekranie blokady jak i pulpicie. Wersja Miui10 8.8.6 , niestety nie widać jaki to model telefonu.

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie...? Wklejony filmik i to wszystko?

Popraw proszę wątek, w przeciwnym przypadku zostanie przeniesiony do kosza.

Nic więcej nie znalazłem, nie będę zgadywać z jakiej to jest wersji Miui. Koleś pokazuje na chińskim romie najnowszą karuzelę tapet , z wyborem własnych zdjęć. Mam opisać co jest na filmie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SLiM napisał:

Nic więcej nie znalazłem, nie będę zgadywać z jakiej to jest wersji Miui. Koleś pokazuje na chińskim romie najnowszą karuzelę tapet , z wyborem własnych zdjęć. Mam opisać co jest na filmie ? emoji39.png

 

No przydałoby się, chociaż w skrócie... :)

Jeśli jesteś w moim wieku, powinieneś znać rosyjski ze szkoły. No chyba, że jesteś po filologii rosyjskiej.... ;) 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mrosi napisał:

No przydałoby się, chociaż w skrócie... :)

Jeśli jesteś w moim wieku, powinieneś znać rosyjski ze szkoły. No chyba, że jesteś po filologii rosyjskiej.... ;) 

Nie znam żadnej literki , wyrzuciłem z pamięci tamten czas i tamte lekcje , nauczycielka była babochłopem, jak sobie ją przypomnę to mi się nie dobrze robi :grin: Mogę Ci przetłumaczyć z niemieckiego czy angielskiego ale rosyjski to teraz dla mnie magia.

Jedyne co zrozumiałem to że koleś znalazł to na chińskim forum , na globalnym nie ma o tym info. Trzeba ustawić odpowiedni region żeby to działało , ale nie wyłapałem na jakiej wersji Miui10 to jest , możliwe że na jakiejś Beta nie publicznej ? 

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mrosi napisał:

Wrzuciłem do pierwszego postu anglojęzyczną wersję poradnika włączenia karuzeli. 

Że co ?? Przecież to nie jest to co ja podałem, tam masz dodatkową opcję wyboru swoich zdjęć z pamięci telefonu. Tapeta zmienia się na ekranie blokady jak i na pulpicie. Obejrzy dokładnie ten filmik co ja wkleiłem :wink:

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SLiM napisał:

Że co ?? Przecież to nie jest to co ja podałem, tam masz dodatkową opcję wyboru swoich zdjęć z pamięci telefonu. Tapeta zmienia się na ekranie blokady jak i na pulpicie. Obejrzy dokładnie ten filmik co ja wkleiłem :wink:

OK. Wklej swój link.

Choć i tak nie bardzo widzę sens tego wątku. Anglojęzyczna wersja jest zrozumiała dla większości. Rosyjskojęzyczna, tylko dla dinozaurów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mrosi napisał:

OK. Wklej swój link.

Choć i tak nie bardzo widzę sens tego wątku. Anglojęzyczna wersja jest zrozumiała dla większości. Rosyjskojęzyczna, tylko dla dinozaurów...

Ale to co ja podałem to się tyczy najnowszego Miui10 i nowej opcji a to co Ty wkleiłeś to wymuszenie na Miui9 Global przez zmianę regionu jakiś dodatkowych funkcji. Zobacz od 1:14 pokazuje nową opcje , tam wczytuje zdjęcia z pamięci telefonu, własne nie jakiś tapety z chmury. I one się zmieniają na blokadzie jak i na pulpicie. Pewnie też można wczytać ruchome gif.

Edytowane przez SLiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...