Skocz do zawartości

Problem z przyciskami volume i power.


stolarz717

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miał ktoś problem z przyciskiem power (raz działa raz nie, czasami klikam raz to tak jakbym 2 razy kliknął) oraz przyciskiem volume (został wciśnięty w pozycji do zciszania...)? Telefon jest z proline. Chciałbym wiedzieć, czy bez większych problemów uznają gwarancję na telefony Xiaomi oraz czy mogę liczyć na wymianę na nowy czy raczej będą naprawiać. Jak to w waszym przypadku wyglądało? Telefon wyglada jak nowy, bo miał od początku szkło i etui, więc jestem raczej dobrej myśli. Nie jestem też odosobnionym przypadkiem, bo wystarczy w google wpisać power button issue i jest milion tematów więc to też na + chyba przy gwarancji. Mam wątpliwości, bo 1 raz mam jakieś problemy z tel i muszę go wysłać na gwarancję. Jak myślicie ile potrwa rozpatrywanie gwarancji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłać na gwarancję i tak muszę ze względu na ten volume button, bo telefon sam sie potrafi zciszyć zresztą nawet nie mam pojęcia, czy uznają mi takie uszkodzenie, bo wygląda to tak jakby ktoś na siłę to nacisnął. Pierwszy raz w ogóle spotkałem się z takim problemem w jakimkolwiek telefonie.

Edytowane przez stolarz717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...