Skocz do zawartości

Chcesz kupić Mi Band 3? To poczekaj nadchodzi Black Plus


stereo0

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje xiaomitoday już we wrzesniu , a dokładiej 20 września pojawi się kolejna, a może zupełnie inna, wersja opaski mi band. Tym razem z kolorowym ekranem amoled. Cena ma oscylować w okolicy 33$ co jest wciąż bardzo atrakcyjną ceną. Z tego co rozumiem zamiast wersji mi band 3 z nfc ma się pojawić właśnie ta wersja(pewnie też będzie w niej nfc). NFC jak się można spodziewać, będzie funkcjonalne tylko w Chinach. Z gorszych wiadomości to bateria o pojemności 120mAh, która według źródła ma starczyć raptem na 2 dni przy "optymalizacji mocy na 80%". Wynik ten nie powala porównując do pozostałych opasek, które wytrzymują około 20 dni(moja mi band 2 wytrzymuje przeważnie równe 60 dni, ale nie mam jej zsynchronizowanej nonstop z telefonem). Ma się znaleźć trójosiowy  czujnik tętna PPG cokolwiek to znaczy.

źródło: https://pl.xiaomitoday.it/smartband-black-plus-la-nuova-mi-band-3-di-xiaomi.html

 

Filmik z prezentacją funkcji: https://cdn.cnbj0.fds.api.mi-img.com/miio.files/static/video/shop_26f3f590b96d8aa605dcfa647231e60f.mp4

Black-Plus.jpeg

 

PS. Info z pepperka, od ruskich komentujących powyższy film, czy to prawda to nie wiem, ale jak tak to by było kiepsko xD chociaż myślę, że dałoby się to obejść:

"U ruskich można przeczytać że nie będzie się z MiFit łaczyć, powiadomienia będą jedynie obsługiwane z chińskich aplikacji (Wechat, Weibo) oraz są pokazane zdjęcia produktu. Na plus lepszy sposób ładowania, kolorowy ekran relatywnie niewiele droższy od Mi Band 3. Trzeba będzie poczekać na testy i wstrzymam się z zakupem Mi Band 3 "
 

Edytowane przez stereo0
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za durny tytuł... niby na pierwszy rzut oka wszystko z nim ok, ale po zapoznaniu się z treścią pierwszego posta, jest totalnie bez sensu ("nfc w chinach", "bateria na 2 dni", "brak mi fit", a opaska ogólnie jest dedykowana na chiński rynek). [bez dalszego komentarza]

Chcesz kupić mi band 3? - to kup, jeśli jest dla ciebie odpowiedni. Mój mi band 2 dostał drugie życie i oddałem go koledze - dla niego to totalna nowość i bardzo sobie chwali, po półtorej roku dalej można śmiało go używać pomimo wielu przeżyć. Pierwsze wrażenia po tygodniu z wersją 3 - jest dobrze tak jak w poprzedniej wersji, niczym szczególnym się nie popisali, fajerwerków nie ma, jak dla mnie tak właśnie powinno być przy tym sprzęcie. Po co w takiej opasce jeszcze kolorowy ekran? Kolejne niepotrzebne rozdrabnianie się na inne marki wraz z eksperymentami, lądującymi potem w szufladzie zapomnienia. Trzecia wersja po premierze, nie ma więc czym się już ekscytować, ale zaraz... mamy kolejny sprzęt "prawie by xiaomi", co z tego że dla nas to bardziej jako bezużyteczna ciekawostka.

Edytowane przez abc00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja zamówiłem opaskę mi Hey plus na alliexpres za 170 zł z jakimś kuponem rabatowym jakis tydzień temu wysyłka wydłużyła się do 20 dni z powodu braku towaru. Z tego co widzę cena teraz wzrosła do 200zl z darmowa wysyłka , lecz na chwilę obecną brak na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...