Skocz do zawartości

Mi MIX 2s - czekamy na Androida P


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, mrosi napisał:

Hmmmm...

Debugowanie USB masz włączone?

To jest ciekawe, że nie chce ruszyć. Tym bardziej, że w ROMach dla Mi MIX 2s jest zaimplementowane TWRP...

Jeśli nie masz żadnych danych na telefonie, pokusiłbym się o MiFlash, a potem, "na czysto" zainstalował jeszcze raz TWRP.

dane są, można zgrać... przed chwilką wrzuciłem TWRP i nadal nic... Deebug jeś właczony, za każdym razem sprawdzałem przed odpaleniem fastboota

 

ps - miflash nie zablokuje bootloadera?

1.jpg

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic to nie dało... po wgraniu dev, w opcjach debugowanie i niby wrzuca mi twrp i  nic.. odpala sie tel po chwili przechodzi do dystemu. mam tylko te recovery standardowe.. inne pomysły? można pobrać skądś świeższe twrp polaris niż to

https://androidfilehost.com/?fid=818070582850507462

Edytowane przez hhunter22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można normalnie zrobić tą aktualizację przez twrp jak poprzednie? czy tylko przez podłączenie do PC.
Wszystkie wcześniejsze robiłem tak że wrzucałem plik do pamięci telefonu i z poziomu twrp  klikałem w "install" i telefon robił resztę.
Dam radę z tą aktualizacją czy czekać na kolejne i spróbować za tydzień jak już wszystko będzie (powinno) działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hhunter22 napisał:

niestety nic to nie dało... po wgraniu dev, w opcjach debugowanie i niby wrzuca mi twrp i  nic.. odpala sie tel po chwili przechodzi do dystemu. mam tylko te recovery standardowe.. inne pomysły? można pobrać skądś świeższe twrp polaris niż to

Pobierz ostatni ROM dla Mi MIX 2s. Otwórz z pomocą WinRAR czy innego 7zip-a. W folderze recovery jest obraz TWRP. Chyba najbardziej aktualny. Wypakuj, wrzuć do folderu "Minimal..." i spróbuj jeszcze raz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, skay77 napisał:

hhunter22 zawsze sobie kopiuj plik.zip do folderu twrp nawet jak walniesz full wipe on zostanie a ty będziesz mógł zrobić update bez włączania mtp i innych pier**l

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
 

problemem było twrp bo nigdzie nowego nie mogłem znaleźć, ale już spoko, przynajmniej mam nowy świeży system po full wipe z andkiem 9. nawet messenger działa ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w cały świat 3ma

https://pic.drakonix.net/fVt14XXs

https://pic.drakonix.net/16xV0KrQ
I zauważyłem że jakiś bug jest z tym wklejaniem linków ale nie wiem czy to wina forum czy 10 niekiedy naciskam 7razy i kursor wraca ku górze a tam jest już coś napisane wrrrrr

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...