Sign in to follow this  
Bony

BIP ciemniejsze rogi

Recommended Posts

Tydzień czasu od zakupu używałem tarczy digital_pl, dziś zauważyłem przebarwienia w rogach ekranu. Czy ten typ tak ma i olać czy próbować reklamować (gearbest)

IMG_20180805_213117.thumb.jpg.8afffd98525354dbc0f6d201c3a99592.jpg

Mam Bipa od 2 miesięcy , przez pierwszy miesiąc używałem białej tarczy i u mnie nic takiego nie ma. Sprawdzałaś może na innej białej tarczy ? Może to przypadłość akurat tej ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

45 minut temu, Bony napisał:

Tydzień czasu od zakupu używałem tarczy digital_pl, dziś zauważyłem przebarwienia w rogach ekranu. Czy ten typ tak ma i olać czy próbować reklamować (gearbest)

Zainstalowałem tą tarczę, żeby sprawdzić (wbudowane jasne mają zaokrąglone rogi) i w moim jest ok. Może to być postępująca wada wyświetlacza, czy taką reklamację uwzględnią? Nie wiem.

Na początku tego nie było. Tarcza miała w rogach czarne akcenty i one tak jakby się "wypaliły". Ciemne rogi są widoczne na każdym ekranie

17 minut temu, Bony napisał:

Na początku tego nie było. Tarcza miała w rogach czarne akcenty i one tak jakby się "wypaliły". Ciemne rogi są widoczne na każdym ekranie

To niedobrze. Prawdopodobnie coś złego się dzieje z wyświetlaczem i może to się pogłębiać. Co na to Gearbest powie nie wiem. Trzeba by im wysłać zgłoszenie reklamacyjne z opisem i zdjęciem. Ten typ tak nie ma.

Edited by FromWP

Póki co dostałem odpowiedź że mogę uzyskać 200 punktów zadośćuczynienia co dla mnie jest po prostu śmieszne

Ja bym się decydował:) Sarkazm

Póki co dostałem odpowiedź że mogę uzyskać 200 punktów zadośćuczynienia co dla mnie jest po prostu śmieszne

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka

Czytałem kiedyś, że to wina ustawienia podświetlania na full. I przez to tak się dzieje (nie koniecznie na wszystkich egzemplarzach) Może to wina różnych ekranów montowanych w zegarkach. Ktoś, kiedyś na grupie fb wsadził bipa do lodówki lub zamrażarki chyba na kilka godzin i pomogło :) Ja osobiście używam białej tarczy już kilka miesięcy z tym, że mam podświetlanie ustawione na 2 kreski, kiedyś 3 i nic się takiego nie stało. Ale już widziałem co najmniej kilka przypadków z tym wyświetlaczem. Popatrz na grupę fb po zdjęciach sobie przejrzyj i znajdziesz może tę dyskusję.

Edited by fake4r

Podeślesz linka z tym patentem z lodówką? 

Póki co ustawiłem ciemną tarcze i nie przeszkadza. Przyjąłem póki co 10usd rekompensaty i 200 punktów. Wolę to niż zostać nie wiadomo ile bez zegarka ;)