ZduneX25

MIUI 8.8.2

Recommended Posts

2 minuty temu, wyzwolenia napisał:

Dzieki, oczywiscie zadzialalo. Tylko czemu ten build to sobie samodzielnie zmienil :(

Względy bezpieczeństwa. W poprzednim wydaniu była sugestia że skoro jest ekran blokady to dla czego ktoś nie powołany ma dostęp do tej opcji , więc teraz masz przełącznik :wink:

• Like 2

Automatyczna jasność wyświetlacza żyje swoim życiem. Raz jest za jasno, następnym razem za ciemno.

• Like 1

Hmmm...

Wczoraj zrobiłem sobie MiFlash globalem. Miałem nadzieję, że znikną problemy z charczącym głośnikiem. Po flashu globalem, po pełnym wipe i formacie w TWRP, zainstalowałem "na czysto" tę właśnie aktualizację. Porównanie?

MIUI Global - brak problemów z głośnikiem, możliwość ustawienia dźwięku SMS, syf w postaci miliona aplikacji Google i MS.

MIUI Polska/EU - charczący głośnik, brak możliwości ustawienia dzwonka SMS (ustawienie przez Panel sterowania w sekcji Powiadomienia nie działa, a przynajmniej działa przez chwilę, a później i tak resetuje się do domyślnego), brak dodatkowych aplikacji.

I w związku z przerwą, pozostaje mi z nadzieją czekać na ROM na Androiodzie P...

• Like 1

Po aktualizacji RN 4 przestała działać blokada aplikacji. Po jednorazowym odblokowaniu aplikacje nie blokują się automatycznie po zablokowaniu ekranu tylko jest do nich bezpośredni dostęp. 

Redmi 3S - aplikacja "Aktualizacja" crashuje po kliknięciu "pobierz".

Edited by yarbin

50 minut temu, yarbin napisał:

Redmi 3S - aplikacja "Aktualizacja" crashuje po kliknięciu "pobierz".

Wyczyściłeś dane aplikacji...?

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Wyczyściłeś dane aplikacji...?

Nie pomyślałem, po wyczyszczeniu działa bez zarzutu.

Guest
This topic is now closed to further replies.