Jump to content

MIUI 8.8.2

ZduneX25

Recommended Posts

A ja mam problem z aplikacja mail w tej wersji softu jaki i w poprzedniej

Juz mowie o co chodzi

Apka mail przestala rozpoznawac konto @ microsoftu w domenie live.com jako exchange

Konto takie mi jest potrzebne do kalendarza i kontakow ale poradzilem sobie zakladajac nowe konto w domenie outlook.com zrobilem sobie migracje kontaktow i kalendarza i niby wszystko dziala z jednym malym ale nie moge wysylac maili

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...

51 minut temu, rock'n'rolla napisał:

A nid wolisz alternatywnej apki? Ja korzystam z BlueMail. Jest dużo lepszy od wbudowanej apki i ma funkcje, których potrzebujesz. Sam mam wbite konto firmowe i zintegrowało mi się z kalendarzem i kontaktami.

przyzwyczajenia robią swoje
ale jak sobie teraz popatrzyłem to problem nie wysyłania @ z konta w domenie outlook.com jest spowodowany przez sam MS który jak to padnie pisze walczy ze spamem. Przez offica na kompie tez nie mogę wysłać @ a udaje mi się tylko przez OWA ale tylko jak zweryfikuje się za pomocą podania ne tel na który wyślą (albo i nie) sms'a z kodem
Tylko wtedy mogę wysyłać i odbierać @ ale ta przyjemność trwa dosłownie kilka minut bo znowu chcą weryfikacji itd
Wie może ktoś jak raz a porządnie zweryfikować konto MS raz na zawsze

@Bonzi od 90% do 40% pokazało mi 22h użycia telefonu, w tym nie całe 3h włączonego ekranu. Jest lepiej o jakieś 10-15%. Wcześniej przy identycznym użytkowaniu ( 50-90% jasność, cały czas włączone BT, 8h na danych mobilnych, kilka godzin słuchania Spotify, przeglądanie internetu ) to z 100% do 40% bateria wytrzymała jakieś 18h i około 2h włączonego ekranu.

Po raz kolejny jestem bardzo nie zadowolony z pracy na baterii.
Dla mnie zmiana z miui 9 na 10 to pogorszenie znaczne. A ostatnie kilka wydań to padaka.

Z 8-10h w 1.5 dnia zrobiło się 5h w 20h.
Z pokemonów 4-5h zrobiło się 3.
Telefon używany tak samo, z tymi samymi ustawieniami i aplikacjami. "Wiem" ile działał a iluminator działa obecnie.

Ponad to, telefon coraz częściej jest mocno nagrzany.

Z zadowolonego użytkownika, chwalącego baterię i czas pracy - bo na tym mi zależało zmieniając samsunga s8, jestem coraz bardziej zirytowany i nie zadowolony.

Liczę że w końcu trafię jakiś update poprawiający ten straszny mankament, i wtedy chyba przestanę aktualizować.
Onecnie jest TRAGICZNIE

U mnie pojawiły się straszne problemy z siecią, zasięg skacze jak na trampolinie. Stoję w 1 miejscu a on zmienia się strasznie w obrębie lte z min do max i tak cały czas, później zmienia się na h+, następnie na 3g. Proces powtarza się. 

Redmi 4 pro 

Edited by adamos11

Również ciągle borykam się ze zbyt szybko uciekającą baterią. Trochę pogrzebałem w ustawieniach i jest deko lepiej ale to wciąż nie to co powinno być. @otzi jak wygląda sytuacja z baterią na globalu?

Poza tym wszystko hula oprócz niewidocznego menu w galerii ale to może być wina niestandardowego motywu.

U mnie pojawiły się straszne problemy z siecią, zasięg skacze jak na trampolinie. Stoję w 1 miejscu a on zmienia się strasznie w obrębie lte z min do max i tak cały czas, później zmienia się na h+, następnie na 3g. Proces powtarza się. 
Redmi 4 pro 
Mam podobnie ale tylko w.budynku i na lte
Skacze jak szalone
I zauwazylem jeszcze jedna rzecz ze nie dostaje wiadomosci sms messenger ludzie wysylaja a u mnie cisza

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Dnia 7.08.2018 o 19:23, firefighter napisał:

RN4X i 5X mam info o dostępnych aktualizacjach 8.8.3 ale nie mogę pobrać komunikat -Aplikacja aktualizacje przestała działać.

Ktoś coś wie?

Na R4pro to samo. Wgrałem ten i poprzedni upgrade pobierając plik u dalej przez "uruchom recovery" 

9 minut temu, MaxPrime napisał:

Nie wiedzieć czemu, cały dzisiejszy dzień Panel Sterowania wywala FC. Nie pomaga nawet czyszczenie aplikacji ani wipe. Dobrze że niedługo update to może nie będzie tego problemu :-\

To poczytaj kilka, kilkanaście postów w tył... ;D

23 minuty temu, majstersztyk napisał:

Potwierdzam że na mi5 nie warto instalować, "system Android" zjada znów baterie ponad 30% zużycia. 30 minut sot zjadło 34% baterii. Nieporozumienie.

u mnie nie ma takiego zachowani na mi5 ale i tak uwazam ten build za koszmarny - dziwiek i brak belki przelacznikow :(

[mention=7011]wyzwolenia[/mention]

Powiadonienia i pasek stanu. Jest tu od tego opcja.

[mention=7262]yoyebie[/mention]

W oprogranowaniu.

Mam nawet wld zainstalowany, i absolutnie nie wykazuje żadnych błędów, czy nadmiernego zużycia "przez coś". Żadna aplikacja nie wariuje, nic nie wisi w tle. Nawet czas aktywności jest w miarę w normie, a bateria i tak ucieka.

Coś jest ewidentnie skopne, od kilku wersji. I jestem raczej pewien że to wina romu a nie użytkowania.

W ogóle, to nasze "żale" do kogokokwiek trafiają czy my sobie tak tylko piszemy? Serio pytam.

Ma wpływ toco tu zamieszczamy na jakąkolwiek zmianę w kolejnej wersji? Czy to tylko lanie wody na młyn i wymiana opinii bez znaczenia?

14h na chodzie. Nic "ciężkiego". Zostało 30% baterii, 3.30h ekranu. Tragedia

2 minuty temu, wyzwolenia napisał:

Dzieki, oczywiscie zadzialalo. Tylko czemu ten build to sobie samodzielnie zmienil :(

Względy bezpieczeństwa. W poprzednim wydaniu była sugestia że skoro jest ekran blokady to dla czego ktoś nie powołany ma dostęp do tej opcji , więc teraz masz przełącznik :wink:

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...