ZduneX25

MIUI 8.8.2

Recommended Posts

11 minut temu, mrosi napisał:

I teraz rozumiem nie ma problemu z wywalaniem Panelu?

Teraz do tamtej paczki dodatków korzystam z pliku hosts z http://someonewhocares.org/hosts/ , nie ma na liście adv.sec.miui.com więc i błędu nie będzie.

• Like 1

A ja mam problem z aplikacja mail w tej wersji softu jaki i w poprzedniej

Juz mowie o co chodzi

Apka mail przestala rozpoznawac konto @ microsoftu w domenie live.com jako exchange

Konto takie mi jest potrzebne do kalendarza i kontakow ale poradzilem sobie zakladajac nowe konto w domenie outlook.com zrobilem sobie migracje kontaktow i kalendarza i niby wszystko dziala z jednym malym ale nie moge wysylac maili

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Edited by mrosi
Dodaj jeszcze pół strony pustych wierszy...

A nid wolisz alternatywnej apki? Ja korzystam z BlueMail. Jest dużo lepszy od wbudowanej apki i ma funkcje, których potrzebujesz. Sam mam wbite konto firmowe i zintegrowało mi się z kalendarzem i kontaktami.

51 minut temu, rock'n'rolla napisał:

A nid wolisz alternatywnej apki? Ja korzystam z BlueMail. Jest dużo lepszy od wbudowanej apki i ma funkcje, których potrzebujesz. Sam mam wbite konto firmowe i zintegrowało mi się z kalendarzem i kontaktami.

przyzwyczajenia robią swoje
ale jak sobie teraz popatrzyłem to problem nie wysyłania @ z konta w domenie outlook.com jest spowodowany przez sam MS który jak to padnie pisze walczy ze spamem. Przez offica na kompie tez nie mogę wysłać @ a udaje mi się tylko przez OWA ale tylko jak zweryfikuje się za pomocą podania ne tel na który wyślą (albo i nie) sms'a z kodem
Tylko wtedy mogę wysyłać i odbierać @ ale ta przyjemność trwa dosłownie kilka minut bo znowu chcą weryfikacji itd
Wie może ktoś jak raz a porządnie zweryfikować konto MS raz na zawsze

@Bonzi od 90% do 40% pokazało mi 22h użycia telefonu, w tym nie całe 3h włączonego ekranu. Jest lepiej o jakieś 10-15%. Wcześniej przy identycznym użytkowaniu ( 50-90% jasność, cały czas włączone BT, 8h na danych mobilnych, kilka godzin słuchania Spotify, przeglądanie internetu ) to z 100% do 40% bateria wytrzymała jakieś 18h i około 2h włączonego ekranu.

Screenshot_2018-08-08-05-42-44-516_lockscreen.thumb.png.cdd5de343a73fec398f870ab3657a710.pngScreenshot_2018-08-08-05-42-47-549_lockscreen.thumb.png.a6b2d6fd1a58ee13e750de29d62aad7b.png

zniknęła informacja o czasie do końca ładowania na ekranie blokady, mam nadzieję że to błąd a nie feature :wink:

Czy jak zrobie format userdata to wszystkie dane poleca w swiat?

Edited by zimex

Po raz kolejny jestem bardzo nie zadowolony z pracy na baterii.
Dla mnie zmiana z miui 9 na 10 to pogorszenie znaczne. A ostatnie kilka wydań to padaka.

Z 8-10h w 1.5 dnia zrobiło się 5h w 20h.
Z pokemonów 4-5h zrobiło się 3.
Telefon używany tak samo, z tymi samymi ustawieniami i aplikacjami. "Wiem" ile działał a iluminator działa obecnie.

Ponad to, telefon coraz częściej jest mocno nagrzany.

Z zadowolonego użytkownika, chwalącego baterię i czas pracy - bo na tym mi zależało zmieniając samsunga s8, jestem coraz bardziej zirytowany i nie zadowolony.

Liczę że w końcu trafię jakiś update poprawiający ten straszny mankament, i wtedy chyba przestanę aktualizować.
Onecnie jest TRAGICZNIE

U mnie pojawiły się straszne problemy z siecią, zasięg skacze jak na trampolinie. Stoję w 1 miejscu a on zmienia się strasznie w obrębie lte z min do max i tak cały czas, później zmienia się na h+, następnie na 3g. Proces powtarza się. 

Redmi 4 pro 

Edited by adamos11

Również ciągle borykam się ze zbyt szybko uciekającą baterią. Trochę pogrzebałem w ustawieniach i jest deko lepiej ale to wciąż nie to co powinno być. @otzi jak wygląda sytuacja z baterią na globalu?

Poza tym wszystko hula oprócz niewidocznego menu w galerii ale to może być wina niestandardowego motywu.

W 18h to u mnie leżący telefon pochłonie więcej baterii nie wspominając o 3h SOT.

33 minuty temu, Robcik napisał:

W 18h to u mnie leżący telefon pochłonie więcej baterii nie wspominając o 3h SOT.

Chyba chodziło o 100-10% w 18h i 3h sot - mi5

19 godzin temu, mrosi napisał:

W Panelu Sterowania, kliknięcie ikonki baterii wywala Panel do Pulpitu.

Na MIX2 działa prawidłowo

U mnie pojawiły się straszne problemy z siecią, zasięg skacze jak na trampolinie. Stoję w 1 miejscu a on zmienia się strasznie w obrębie lte z min do max i tak cały czas, później zmienia się na h+, następnie na 3g. Proces powtarza się. 
Redmi 4 pro 
Mam podobnie ale tylko w.budynku i na lte
Skacze jak szalone
I zauwazylem jeszcze jedna rzecz ze nie dostaje wiadomosci sms messenger ludzie wysylaja a u mnie cisza

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Dnia 7.08.2018 o 19:23, firefighter napisał:

RN4X i 5X mam info o dostępnych aktualizacjach 8.8.3 ale nie mogę pobrać komunikat -Aplikacja aktualizacje przestała działać.

Ktoś coś wie?

Na R4pro to samo. Wgrałem ten i poprzedni upgrade pobierając plik u dalej przez "uruchom recovery" 

Kolejny raz (chyba 2-3 od 2 lat) dzwiek w MI5 jest cichy. Szczegolnie slychac to na glosniczkach wbudowanych przy sluchaniu audobooka :(

Edited by wyzwolenia

Jak naprawić ten problem. Po kliknieciu na pionowy zegar i cofnieciu tej opcji ... zegar nie chce wrocic w lewy górny róg ..4c1b0c91e619770967b3bdfa9792409a.jpg98bd4fa218778e4440b98a6c0d9fedff.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie wiedzieć czemu, cały dzisiejszy dzień Panel Sterowania wywala FC. Nie pomaga nawet czyszczenie aplikacji ani wipe. Dobrze że niedługo update to może nie będzie tego problemu :-\

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Pierszy raz mam ten problem.

Na ekranie blokadu nie moge otworzyc paska gornego z przelacznikami :( (wifi, bt, gps itd.) - brak reakcji.

Widgety dzialaja na ekranie blokady a pasek nie :(

Edited by wyzwolenia

9 minut temu, MaxPrime napisał:

Nie wiedzieć czemu, cały dzisiejszy dzień Panel Sterowania wywala FC. Nie pomaga nawet czyszczenie aplikacji ani wipe. Dobrze że niedługo update to może nie będzie tego problemu :-\

To poczytaj kilka, kilkanaście postów w tył... ;D

To poczytaj kilka, kilkanaście postów w tył... ;D
Mrosi ja mam dziś takiego lenia że siedzę w robocie i "fejsbuka" tylko przeglądam :-D ale ok cofnę się te kilka(naście) postów w tył.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

23 minuty temu, majstersztyk napisał:

Potwierdzam że na mi5 nie warto instalować, "system Android" zjada znów baterie ponad 30% zużycia. 30 minut sot zjadło 34% baterii. Nieporozumienie.

u mnie nie ma takiego zachowani na mi5 ale i tak uwazam ten build za koszmarny - dziwiek i brak belki przelacznikow :(

Problem z baterią (brak szybko się rozładowuje). Zauważyłem że praktycznie telefon jest cały czas jest "wybudzony" chociaż leży z wyłączonym ekranem. Gdzie może być problem?

Screenshot_2018-08-10-16-08-30-338_com.miui.securitycenter.png

[mention=7011]wyzwolenia[/mention]

Powiadonienia i pasek stanu. Jest tu od tego opcja.

[mention=7262]yoyebie[/mention]

W oprogranowaniu.

Mam nawet wld zainstalowany, i absolutnie nie wykazuje żadnych błędów, czy nadmiernego zużycia "przez coś". Żadna aplikacja nie wariuje, nic nie wisi w tle. Nawet czas aktywności jest w miarę w normie, a bateria i tak ucieka.

Coś jest ewidentnie skopne, od kilku wersji. I jestem raczej pewien że to wina romu a nie użytkowania.

W ogóle, to nasze "żale" do kogokokwiek trafiają czy my sobie tak tylko piszemy? Serio pytam.

Ma wpływ toco tu zamieszczamy na jakąkolwiek zmianę w kolejnej wersji? Czy to tylko lanie wody na młyn i wymiana opinii bez znaczenia?

14h na chodzie. Nic "ciężkiego". Zostało 30% baterii, 3.30h ekranu. Tragedia

u mnie nie ma takiego zachowani na mi5 ale i tak uwazam ten build za koszmarny - dziwiek i brak belki przelacznikow
8aacef508e093a71c6a0922a7a4ea3bd.jpg
  • Like 1

Dzieki, oczywiscie zadzialalo. Tylko czemu ten build to sobie samodzielnie zmienil :(

To u mnie tylko cichszy dzwiek jest problemem. Przy audiobook tylko sluchawki lub glosnik wchodzi w gre a i tu szalu nie ma - bylo dobrze :(

Guest
This topic is now closed to further replies.