Jump to content

Zakup xiaomi mi8.

DawidK
 Share

Recommended Posts

Witam teraz myślę odpowiedni dział. W dziale dyskusja o mi8, zdecydowałem się na zakup tego telefonu. Zauważyłem po postach, że w Chinach nie opłaca się. A jeszcze z  Chin nic nie zamawiałem. Postanowiłem w Polsce zakupić. Został mi polecony jeden sklep. Ale teraz z autoryzowanego sklepu za wersje 64GB trzeba dać 2299 zł, a za 128GB i 2499 zł.  i w przedsprzedaży dają słuchawki. A natomiast na Allegro za 2299 zł jest wersja 256 GB. I teraz warto czy jest jakiś haczyk. Jako że telefon chciałbym trochę mieć to myślę o większej pamięci. Polecicie gdzie warto kupić, chciałbym gwarancję mieć i nie naciąć się. Zwłaszcza, że to będzie 1 mój xiaomi i porządny telefon. Planuję do miesiąca czasu zakupić. 

Edited by DawidK

NA allegro trzeba się upewnić, czy sprzedawca nie zniknie za miesiac, sprawdzić jak długo już prosperuje, od jak dawna ma komentarze, czy ma w ogóle jakąkolwiek gwarancję, czy może jest tylko pośrednikiem...

Dzięki doczytałem w necie że oficjalnie w Polsce ma być 64 i 128GB, więc to pewnie z Chin przyjdzie. Nie będę ryzykował, wolę tu z gwarancją zapłacić i pewnie wezmę z 128GB. Jeszcze raz ci za pomoc dziękuję :) 

Edited by DawidK