Sign in to follow this  
Gravis

Jiayu G2F TD/WCDMA MIUI 4.8.29 PL

Recommended Posts

MIUI 4.8.29 dla Jiayu G2F wersji TD i WCDMA | tłumaczone na język polski przy wykorzystaniu JBART poprzez repozytorium MIUIpolska

Instrukcja instalacji:
Plik zip z ROMem oraz pozostałe wgrywamy na kartę SD.
Następnie przechodzimy do CWM i poprzez install zip from SD card - wybieramy plik: bz_v4.2.2_JIAYU_4.8.29_PL
po zainstalowaniu w przypadku, gdy instalujemy ROM dla wersji WCDMA tak samo install zip from sd card i wybieramy plik: G2F_to_G2FW (jeżeli ktoś instaluje ROM dla telefonu w wersji TD pomija instalację tego pliku!)

Po zainstalowaniu plików przechodzmy i robimy wipe data / factory reset, wipe cache i w menu advanced - wipe dalvik cache
Następnie robimy reboot phone.
Pierwszy wipe jak i uruchomienie może trwać stosunkowo długo. Telefon jednak powinien uruchomić się i domyślnie mieć ustawiony język polski.

Po pierwszym uruchomieniu zezwalamy na root i instalujemy mobile uncle tools. Restartujemy telefon do CWM i instalujemy tak jak poprzednio plik z gapps tj.: gapps-jb-20130812-signed .

Po zainstalowaniu restartujemy telefon i cieszymy się MIUI.

---------- Post dołączono o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:48 ----------

Na początku instalujemy recovery np. poprzez wejście do mobileuncletools ( wymagany ROOT), update recovery i wskazujemy nazwę pliku z recovery na karcie sd.
Po wgraniu CWM z poziomu MobileUncle Tools możemy zrobić Reboot to recovery.

Jak ktoś będzie miał problem ze zrobieniem ROOT'a niech pisze - postaram się dodać instrukcję.

Dodaję spolszczoną przeze mnie aplikację Aparatu. 
Plik Camera.apk wgrajcie na kartę SD. Następnie Root Browserem przekopiujcie ją do katalogu /system Nadajcie uprawnienia (Permissions) 664 czyli wszystkie grupy dostęp do READ i tylko Owner WRITE. Tak ustawiony plik przenieście zamieniając istniejący do katalogu /system/app 

Po restarcie telefonu będziecie mieli przetłumaczoną aplikację Aparatu.
Edited by Gravis

Witam,

Posiadam telefon G2F TD - wersja na chiny, wg. podanej instrukcji nie jestem w stanie zmienic ROMa.

Udalo mi sie jedynie zrootowac telefon, nastepnie wgrac CWM recovery, niestety tez nie ten plik, ktory byl podany w linku na gorze, tego pliku moj telefon nie byl w stanie wgrac.

Znalazlem w googlach inne recovery cwm, mialo 5,5 mb i hula.

Tak wiec jestem na etapie znalezienia odpowiedniego romu, ktory pojdzie, bo co chwile jak probuje z poziomu cwm uruchomic plik z romem, wyskakuje mi blad ... get_prop bla bla...

Czy ma ktos moze dobrego roma do wersji G2F TD, ktory sie uruchomi ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this