Skocz do zawartości

Nie działa dioda powiadomień.


Quazu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jakiś czas temu kupiłem używanego Note 4 4/64 i od razu zauważyłem brak diody powiadomień, długo myślałem że po prostu w tym modelu jej nie ma, ale na YT zobaczyłem że jednak jest.

Po dłubaniu w ustawieniach, przywróceniu ustawień fabrycznych, sprawdzeniu w menu serwisowym, zewnętrznej apce z google play, nadal nie daje oznak życia. Na ładowarce na włączonym/wyłączonym telefonie też nic.

Na chwilę obecną wziąłem się za odblokowanie bootloadera żeby wgrać TWRP i wrzucić inny rom (Lineage), jeżeli to problem kernela to powinno to załatwić sprawę, ale Mi Unlock każe mi czekać 72h.

Macie jakieś jeszcze pomysły czego bym mógł jeszcze spróbować do tego czasu?

 

Screenshot_2018-08-02-17-48-50-397_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ja mam Note 4 i działa. W ustawieniach (System i urządzenie>Dodatkowe Ustawienia>Dioda powiadomień) Tam są wszystkie ustawienia - wszystko powinno działać, jeśli nie popsuła się dioda LED i jest to sprawa czysto techniczna, wystarczy udać się do serwisu i wymienić diodę bo na forum nic na to nie zaradzimy - jak sama nazwa wskazuje MIUIPolska.pl : dotyczy telefonu i oprogramowania, więc jeśli smartfon jest na gwarancji to super, jeśli nie tomtrzeba zapłacić. To jedyne co mogę powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Note 4 i działa. W ustawieniach (System i urządzenie>Dodatkowe Ustawienia>Dioda powiadomień) Tam są wszystkie ustawienia - wszystko powinno działać, jeśli nie popsuła się dioda LED i jest to sprawa czysto techniczna, wystarczy udać się do serwisu i wymienić diodę bo na forum nic na to nie zaradzimy - jak sama nazwa wskazuje MIUIPolska.pl : dotyczy telefonu i oprogramowania, więc jeśli smartfon jest na gwarancji to super, jeśli nie tomtrzeba zapłacić. To jedyne co mogę powiedzieć.
Kolego. Od pół roku nikt nie komentował tego tematu. To odkopałeś go i tak naprawdę nic ta odpowiedź nie wniosła ani nie zmieniła.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...