Jump to content

Mi Box. Fatalne odtwarzanie z sieci


Recommended Posts

Cześć!

Dawno mnie tutaj nie było, ale mając z tyłu głowy pozytywne wspomnienia z Xiaomi kupiłem sobie w Gear Best Mi Box'a. Przyszedł po prawie miesiącu. Odpaliłem i sporo się zawiodłem.

1. Cokolwiek chciałbym odtworzyć co wymaga pociągnięcia z internetu zrywa, zawiesza się, a w najlepszym przypadku nie działa płynnie.

- początkowo winę zwalałem na router, switch, modem LTE - zmieniałem dużo w konfiguracji sieci, aż na końcu spiąłem na krótko Mi Boxa z WiFi stworzonym tylko pod niego na modem/router Huawei B315.  Bez zmian więc stwierdziłem, że LTE nie wyrabia (pomimo, że na laptopach wszystko śmiga nawet w 4K)

- dziś przytargałem Mi Boxa do firmy gdzie mam światłowód 20/20 Mb. Połączenie oczywiście po WiFi. Odległość 5 m. Mi Box i router widzą się (nie ma między nimi przeszkód) i nadal to samo

2. Do tego zawiedziony jestem szybkością jego działania. Po włączeniu aplikacji YouTube albo TED Talks muszę odczekać parę sekund, aż się otworzą

 

Oczywiście aktualizacja do ostatniej wersji wykonana.

Czy macie jakieś podpowiedzi?

Jeżeli od Was niczego nie wyciągnę to jestem gotowy go od razu sprzedać.

 

Dziękuję i pozdrawiam!

Zen

 

Edited by zmyler
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz Oreo, no to faktycznie robi problemy z wifi. Poprawka jest przygotowana dla beta testerów. Jak poszukasz, to można ją już teraz sobie skombinować.
Ps: Trochę dziwne, bo podobno już od kilku dni upgrade Oreo miał być wstrzymany.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...