Skocz do zawartości

Amazfit Bip + Amazfit tools


Yaneee

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem wszystkim,

Wczoraj kupiłem Bip'a, czytając trochę pokusiłem się o kupno aplikacji Amazfit tools, aby wyświetlały mi się polskie znaki i kto dzwoni i pisze...

Bip po wszystkich aktualizacjach jest po ang ( nie przeszkadza mi to). Jak poprawnie zainstalować i skonfigurować kontakty oraz powiadomienia, aby pokazywało się kto dzwoni i pisze (SMS i Messanger FB). Czy jednocześnie mi fit ma mieć włączone wszystkie opcje tak jak w Amazfit tools? Czy (i jak) da się wgrać polskie czcionki? FW w wersji 1.1.2.05. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Yaneee napisał:

Wczoraj kupiłem Bip'a, czytając trochę pokusiłem się o kupno aplikacji Amazfit tools, aby wyświetlały mi się polskie znaki i kto dzwoni i pisze...

Zupełnie niepotrzebnie, bo po to żeby mieć polskie znaki wystarczy je wgrać i będą w powiadomieniach z samym oryginalnym MiFitem. Jak zainstalujesz zmodyfikowaną wersję MiFita to dodatkowo będzie info kto dzwoni, prognoza pogody po polsku i z polskimi znakami. Na oryginalnym FW. Czyli jedyne co trzeba zrobić (zmodyfikować) to jednorazowe wgranie polskich czcionek, najlepiej pogrubionych, bo dużo czytelniejsze 

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...